אביתר נפתלי

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-681708003-6817080

אביתר נפתלי

שם הפרוייקט: yome - אביתר נפתלי

תיאור הפרויקט: בעולם העיתונות אנו חשופים לעריכה המושפעת משיקולים זרים דוגמת אג'נדה פוליטית או אינטרס כלכלי, העלולה להשפיע על מיקום הידיעות ועל דירוגן: לא בהכרח כי הידיעה הזוכה לבמה המרכזית בעיתון, היא החשובה ביותר לקורא. ייתכן כי העריכה הושפעה משיקולים זרים, על מנת לקבוע את נושא השיח הציבורי.

yomeהוא ממשק תוכן חדשני, בגירסה דיגיטלית ובגירסה מודפסת, המעביר את הכוח לדירוג המידע מהעורך לידי המשתמש. המערכת מאפשרת דירוג תחומי עניין והגדרת פרמטרים נוספים הקובעים את סדר העמודים ודירוג הידיעות ע"פ בחירת המשתמש: תחום עניין שסומן כגבוה יופיע לפני תחום עניין משני, ויקבל במה רחבה יותר המתבטאת במספר המילים ובצירוף תוכן נלווה (תמונות, טורי דעה ועוד). גם הפרסום מתייחס להעדפות המשתמש וכך מקבל המשתמש פרסומות מעולמות תוכן ע"פ בחירותיו.

במלאכת עיצוב ותכנון הממשק ניצבו אתגרים בהתייחס לעיצוב עבור טקסט שאינו ידוע בשלב טרום העיצוב - מאחר והוא נגזר מבחירת המשתמש - וכן בהתייחס לעיצוב עבור מדיות שונות: הדיגיטלית והמודפסת. הממשק מתמודד עם האתגרים ע"י שימוש בצבעים המקובלים בעיתונות על מנת להיות מותאם לכל תוכן שייקלט לתבנית העיצוב, ובשימוש בגופנים המותאמים הן למסכים דיגיטליים והן לגירסה המודפסת.

בעידן בו אנו רוצים לקבל החלטות בעצמנו ולהתאים אישית מוצרים שונים - yomeמחזיר את אפשרות הבחירה והדירוג לידי המשתמש ומאפשר לו לקבל את התוכן שמעניין אותו.

אביתר נפתלי

 

עדכון אחרון: 5/28/2017 12:30:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: