המחלקה לעיצוב תעשיתי

מאות בוגרינו משולבים בשוק התעסוקה

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-681708003-6817080

המחלקה לעיצוב תעשיתי

המחלקה לעיצוב תעשייתי של מכון אבני

אנו גאים במאות בוגרינו המשולבים בהצלחה בחברות וארגונים במשק כמעצבים ומפתחי מוצרים. 

לקראת שנת הלימודים תשע"ח מציעה המחלקה לעיצוב תעשייתי מסלולי לימודים חדשניים שפותחו במיוחד למבקשים להשתלב מיידית בשוק התעסוקה. התכניות עוצבו על פי דיסציפלינות חדשניות בארה"ב ואירופה הרואות במיומנות המקצועית והניסיון המעשי את ליבת התחום. היא פותחה כך שתתאים לכל מי שרוצה להשתלב במהירות ובהצלחה בתחום העיצוב התעשייתי מתוך הבנה שעל המעצב המודרני להיות נגיש לפיתוחים ושינויים בטכנולוגיות וחומרים, ולרכוש היכרות מעמיקה מגוון התהליכים. זהו תחום דינמי ולכן בוגרינו יוכלו בקלות לפתח תחום עיסוק חדש ולרכוש במהירות את הכלים, הידע והמיומנויות הנדרשים.

המחלקה מציעה שני מסלולים:

המסלול ללימודי תעודה מהווה את חוט השדרה הלימודי של לימודי עיצוב תעשייתי. מערכת הלימודים מורכבת באופן כזה שהיא מקנה התמחות דיסציפלינארית, תיאוריה ופרקטיקה, במכלול מקצועות העיצוב התעשייתי לתעודת מעצב בוגר אבני.

 

סגל המחלקה:

ראש המחלקה, רם בר-זאב, מעצב תעשייתי, ראש המחלקה לעיצוב תעשייתי במכון אבני. בוגר המחלקה לעיצוב מוצר באקדמיה IED שבמילאנו איטליה, בעל ניסיון רב בפיתוח מוצרים לתעשייה. כיום מנחה ומרצה בכיר לעיצוב תעשייתי, בעל סטודיו עצמאי לעיצוב מוצר, יזם ובעלים של מותג העיצוב Extra Vergine Design . מותג שעוסק בעיצוב וייצור ריהוט ואביזרי עיצוב בארץ ובחו"ל.

סגל המחלקה מורכב מאנשי מקוצוע מומחים בתחומם, ומורים שרכשו ניסיון רב בהוראה.

תעודת מעצב בוגר אבני בעיצוב תעשייתי

סטודנטים שסיימו את כלל לימודיהם על פי דרישות המסלול הנבחר יקבלו תעודה. שני מסמכים מעידים על מכלול הלימודים במחלקה ועל סיום הלימודים במסלול:

א. אישור לימודים לתעודה, המפרט את שמות כל הקורסים שלמד ואת ציוניהם, וכן את ציון הגמר המשוקלל;

ב. תעודת סיום של מכון אבני, שבה רשום אפיון התעודה. האפיון נובע מההרכב הדיסציפלינארי של תוכנית הלימודים האישית של הבוגר, כפי שהיא מפורטת ברשימת הקורסים שבתעודה.

הערה: מכון אבני שומר לעצמו את הזכות, במהלך שנות הלימודים, לעשות שינויים במבנה תוכנית הלימודים, במספר שעות-הלימוד ובתכני-הלימוד, כל זאת מתוך אחריות להעניק לסטודנט את התכנים שהוא צריך בכדי להיות מעצב.

  • לימודים בבית הספר הטוב ביותר לאמנות ועיצוב בתל אביב.  (נוסד בשנת 1936).

  • סגל מרצים של מעצבים, יוצרים, ומומחים בעיבוד עץ, מתכת, פלסטיקה וחומרים מרוכבים המגיעים ממשרדי עיצוב מובילים בארץ. 

  • מכון אבני שוכן בלב אזור סדנאות האומן והגלריות של יפו - אוירה קסומה ויוצרת. 

אתם מוזמנים להתקשר עוד היום לייעוץ והרשמה ללימודים.

טל: 03-6817080    מייל: info@avni.org.il

 

עדכון אחרון: 7/8/2018 3:13:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: