לימודי עיצוב מדיה

לימודי עיצוב מדיה ותקשורת דיגיטלית

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-681708003-6817080

לימודי עיצוב מדיה

סטודנט הנרשם ללימודים במכון אבני במסגרת מחלקת עיצוב מדיה ילמד במסלול לימודים  תלת-שנתי עם תואר אקדמי.  מסלול ההתמחות ללימודי תעודה מהווה את חוט השדרה הלימודי של המחלקה ומעניק 132 נ"ז. בנוסף ילמד קורסים וסמינרים של האוניברסיטה הפתוחה שיעניקו לו 78 נק"ז.  למערכת הלימודים באבני יתרון רב בכך שהיא מורכבת בדרך שתקנה התמחות דיסציפלינארית, תיאוריה ופרקטיקה, במכלול מקצועות העיצוב הדיגיטלי והרשתי. הלימודים במסלול זה משלבים את כלל תחומי הלימוד שסטודנט צריך כדי להשתלב כמעצב תקשורת חזותית ודיגיטלית בקרב קהילת המעצבים בארץ או בחו"ל.

הקורסים השונים, התיארטיים, המעשיים והדיסציפלינאריים, משולבים זה בזה למערכת שבועית דינאמית, ומתקיימים כולם במכון אבני. שיתוף הפעולה בין המוסדות, נועד בין השאר לעזור לסטודנט, באמצעות תוכנית לימודים מגובשת ועכשווית, ולהקל עליו ברכישת מכלול לימודים קוהרנטי אקדמי ומקצועי במוסד אחד במקום ללמוד לשני תארים ובשני מוסדות נפרדים. 

מסלול תלת שנתי עם תואר אקדמי

סגל המחלקה לתקשורת חזותית ואינטראקטיבית

ראש המחלקה, מר דני ששון, איש מדיה, מפיק סרטים ומעצב אתרים אפליקציות. מנוסה בעל ניסיו הוראה עשיר בכל תחום הסייבר והתקשורת החזותית.   

סגל ההוראה ותיק ומקצועי מורכב ממעצבים ואנשי תקשורת ותוכנה פעילים בחברות העוסקות בתקשרות שיווקית, בניית אתרים, פיתוח אפליקציות, ומשרדי פרסום. 

תעודת מעצב בוגר אבני בתקשורת חזותית ומדיה אינטראקטיבית


סטודנטים שסיימו את כל לימודיהם על פי דרישות המסלול הנבחר יקבלו תעודה. שלושה מסמכים המעידים על מכלול הלימודים ועל התעודה של כל מי שסיים לימודיו והשלים את חובותיו האקדמיים.

א. אישור לימודים לתעודה, המפרט את שמות כל הקורסים שלמד ואת ציוניהם, וכן את ציון הגמר לתואר;

ב. תואר ב.א. במדעי הרוח של האוניברסיטה הפתוחה.

ג. תעודת סיום של מכון אבני, שבה רשום אפיון התעודה. האפיון נובע מההרכב הדיסציפלינארי של תוכנית הלימודים האישית של הבוגר, כפי שהיא מפורטת ברשימת הקורסים שבתעודה המעידה על אישור הלימודים לקבלת התעודה. 

הערה: מכון אבני שומר לעצמו את הזכות, במהלך שנות הלימודים, לבצע שינויים במבנה תוכנית הלימודים, במספר שעות-הלימוד ובתכני-הלימוד, כל זאת מתוך אחריות להעניק לסטודנט את התכנים שהוא צריך בכדי להיות מעצב.

  • לימודים בבית הספר הטוב ביותר לאמנות ועיצוב בתל אביב.  (נוסד בשנת 1936).

  • סגל ההוראה ותיק ומקצועי מורכב ממעצבים ואנשי תקשורת ותוכנה פעילים בחברות העוסקות בתקשרות שיווקית, בניית אתרים, פיתוח אפליקציות, ומשרדי פרסום. 

  • מכון אבני שוכן בלב אזור סדנאות האומן והגלריות של יפו - אוירה קסומה ויוצרת. אתם מוזמנים להתקשר עוד היום לייעוץ והרשמה ללימודים.

  • אתם מוזמנים להתקשר עוד היום לייעוץ והרשמה ללימודים.

    טל: 03-6817080    מייל: info@avni.org.il

 

עדכון אחרון: 8/2/2018 2:31:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: