לימודי עיצוב מדיה

לימודי עיצוב מדיה ותקשורת דיגיטלית

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-681708003-6817080

לימודי עיצוב מדיה

מסלולי הלימוד במחלקה לעיצוב מדיה

סטודנט הנרשם ללימודים במכון אבני במסגרת מחלקת עיצוב מדיה ילמד במסלול לימודים  חד או דו-שנתי לבחירתו, ויזכה בתעודת  בוגר אבני בעיצוב מדיה. מסלול ההתמחות ללימודי תעודה מהווה את חוט השדרה הלימודי של מכון אבני. למערכת הלימודים באבני יתרון רב בכך שהיא מורכבת בדרך שתקנה התמחות דיסציפלינארית, תיאוריה ופרקטיקה, במכלול מקצועות העיצוב הדיגיטלי והרשתי. הלימודים במסלול זה משלבים את כלל תחומי הלימוד שסטודנט צריך כדי להשתלב כמעצב תקשורת חזותית ודיגיטלית בקרב קהילת המעצבים בארץ או בחו"ל.

הקורסים השונים, התיארטיים, המעשיים והדיסציפלינאריים, משולבים זה בזה למערכת שבועית דינאמית, ומתקיימים כולם במכון אבני. שיתוף הפעולה בין המוסדות, נועד בין השאר לעזור לסטודנט, באמצעות תוכנית לימודים מגובשת ועכשווית, ולהקל עליו ברכישת מכלול לימודים קוהרנטי אקדמי ומקצועי במוסד אחד במקום ללמוד לשני תארים ובשני מוסדות נפרדים. 

המחלקה מציעה כיום שתי תכניות:

עיצוב מדיה - חד שנתי

עיצוב מדיה - ארבע שנתי  (ההרשמה נסגרה)

 

סגל המחלקה

 גב' לאה יושע-ברקוביץ', ראש המחלקה לעיצוב מדיה במכון אבני, בוגרת "בצלאל" באמנות, וידאו ואנימציה. הקימה וניהלה את מערך הקריאטיב בערוצי טלוויזיה השונים בישראל. בימאית אנימציה ראשית במגוון ערוצים לילדים. זכתה בפרסים רבים כדוגמת פרס "נוצת הזהב" על בימוי קליפ. כיום מרצה בכירה בעיצוב מדיה, מביימת סדרות אנימציה וסרטי תדמית. 

סגל ההוראה ותיק ומקצועי מורכב ממעצבים ואנשי תקשורת ותוכנה פעילים בחברות העוסקות בתקשרות שיווקית, בניית אתרים, פיתוח אפליקציות, ומשרדי פרסום. 

 

תנאים כלליים:

הסטודנטים הלומדים למען קבלת תואר אקדמי B.A. מטעם האוניברסיטה הפתוחה בנוסף לתעודת מעצב חייבים לעמוד בדרישות האלה: 

א. לצבור 152 נ"ז ממכלול הלימודים לעיצב מדיה.

ב. לצבור 78 נ"ז מהקורסים של האוניברסיטה הפתוחה, תוך עמידה בכלל הדרישות של האוניברסיטה הפתוחה. למידע מפורט על הקורסים ועל מבנה הלימודים של האוניברסיטה רצוי לפנות לידיעוני האוניברסיטה. 

מבחינת הלימודים במכון אבני בלבד, ולמען זכאות לתעודת מעצב, הסטודנט יצבור וישלים את חובותיו במהלך 4 שנות הלימוד במכון ולכל המאוחר תוך 6 שנים. 

הערה: עבור 13 הקורסים של האוניברסיטה הפתוחה המתקיימים במכון אבני במשך ארבע שנים, יש לשלם שכר לימוד של לאוניברסיטה הפתוחה בנוסף ובנפרד משכר הלימוד עבור לימודי התעודה של מכון אבני. 

תעודת מעצב בוגר אבני בעיצוב מדיה


סטודנטים שסיימו את כל לימודיהם על פי דרישות המסלול הנבחר יקבלו תעודה. שני מסמכים מעידים על מכלול הלימודים ועל התעודה של כל מי שסיים מסלול בן ארבע שנים: 

א. אישור לימודים לתעודה, המפרט את שמות כל הקורסים שלמד ואת ציוניהם, וכן את ציון הגמר לתואר;

ב. תעודת סיום של מכון אבני, שבה רשום אפיון התעודה. האפיון נובע מההרכב הדיסציפלינארי של תוכנית הלימודים האישית של הבוגר, כפי שהיא מפורטת ברשימת הקורסים שבתעודה המעידה על אישור הלימודים לקבלת התעודה. 

הערה: מכון אבני שומר לעצמו את הזכות, במהלך שנות הלימודים, לבצע שינויים במבנה תוכנית הלימודים, במספר שעות-הלימוד ובתכני-הלימוד, כל זאת מתוך אחריות להעניק לסטודנט את התכנים שהוא צריך בכדי להיות מעצב.

 

עדכון אחרון: 8/16/2017 10:57:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: