ציור בשפכטל

28 מפגשים | חד-שבועי בוקר | 4 שעות שבועיות

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-681708003-6817080

ציור בשפכטל

קורס שפכטליזם: ציור בשפכטל

מורה: ארי לויט

על הקורס:

מטרת הקורס היא הקניית יכולת ציור בסיסית בסטוקו באמצעות שפכטל בלבד (!). הבנת המדיום ויישומו בשכבות לקבלת ציור במרקם חלק!

הקורס יכלול את בניית יסודות העבודה, היכרות עם כלי העבודה (השפכטל והמלץ'), הכנה לעבודה מעשית, תרגול בניית שכבות בסטוקו כהכנה לציור תוך שילוב גוונים שונים והתחשבות בשקיפות המדיום.

תרגול יכולת ומיומנות עבודה עם הכלים ליצירת כל צורה הנדסית וציור מופשט, ניסוי ותהייה, הבנת הקשר בין עבידות החומר לאופן השימוש בשפכטל בכדי לקבל את התוצאה הרצויה.

ציור בסגנון קוביסטי תוך התייחסות לדימויים , תמונות וחפצים מחיינו, הבנת הקומפוזיציה בציור תוך שימוש בקוביזם כסגנון, שפכטל כמאה מכחולים- ציור פיגורטיבי, דיוקן עצמי/ סצנה מהחיים – נצייר דמויות ונבנה סצנות מחיינו.

המשך עבודה על ציור רעיוני תוך התווית קשר בין המצויר בציור למציאות והחיבור בין מציאות לדמיון. תרגול השפכטל כעיפרון מחודד באמצעות שני גוונים בלבד, אור וצל, נדגיש את יכולת החיבור בין שפכטל למאלץ, שכבות סוריאליזם בסטוקו, הוספת מימד עומק להעצמה, ציור אלמנטים ריאליסטים ושיבוצן לנוף סוריאליסטי, תרגול שימוש בחריטה ומילוי בגוונים שונים לקבלת אפקטים של אור וצל , פרוייקט סיום בו נלמד לקשר בין הסיפור בציור , הקניית ערך מוסף ליצירה ביכולתו לעורר אמפטיה. מירוק העבודות ומסגורן.

הקורס הינו קורס ייחודי בהתאם לסגנונו של ארי המשלב מקצועיות גבוהה וטכניקה מרשימה.  אל תפספסו חוויה ייחודית ומדהימה!

תלמידים מספרים :

"שפכטליזם זה ציור בסגנון שונה, אני אוהבת את החופש שבו והעבודה בו מעניקה שחרור. בשפכטל מגלים דברים מדהימים וזו ממש סוג של טרפיה. ארי מורה לא שיגרתי יצירתי, אכפתי אני מחכה לימי רביעי אנחנו ממש כמו משפחה כולנו. הקורס הזה הוא לתת משהו לנשמה ".
(אתי פלג)

עבודות של תלמידים:

לתמונות נוספות מקורס ציור בשפכטל לחצו כאן.

 

לרישום ולקבלת מידע נוסף התקשרו עכשיו: 03-6817080

עדכון אחרון: 5/17/2017 5:21:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: