המחלקה לעיצוב אופנה תכנית הלימודים

פירוט מסלול הלימודים הדו-שנתי

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-681708003-6817080

המחלקה לעיצוב אופנה תכנית הלימודים

מסלול דו-שנתי לתעודת גמר בעיצוב אופנה

המסלול הדו-שנתי הנו  מסלול מרוכז ומזורז אשר מלמדים בו את מקצועות הליבה בלימודי עיצוב האופנה.  המחלקה לעיצוב אופנה מקיימת מסלול לימודים ייחודי לתעודת גמר בעיצוב אופנה. מסלול זה הנו מסלול דו-שנתי שמתקיים במסגרת הלימודים של המכון. תכנית הלימודים מגלמת מסלול מרוכז ומתומצת המאפשר הקניית ידע במקצועות עיצוב האופנה, תוך הכרות עם מגוון רחב של כלים טכניים, וחשיפה לידע תיאורטי ומעשי הנדרשים בעבודתו של מעצב האופנה בן זמננו.

מאחר ולימודי השנה השנייה מושתתים על בסיס הנלמד בשנה א', מותנה המעבר ללימודים בשנה השנייה בציון עובר של הסטודנט בכל מקצועות הלימוד בשנה א'. סטודנט אשר הפסיק את לימודיו במסלול בטרם סיים את כלל החובות הנדרשות לקבלת תעודה אינו זכאי לתעודה אשר מכירה בלימודיו.

המפגשים במסלול מתקיימים במסגרת לימודים יום על פני יומיים עד שלושה בשבוע. סטודנט זכאי לתעודת גמר רק לאחר שהשלים את כלל חובותיו כפי שיפורטו להלן.

תכנית הלימודים שנה א'

לימודי השנה הראשונה במחלקה לעיצוב אופנה הינם הלימודים החשובים ביותר במסגרת הלימודים הסדירים. בשנה זו מקבל הסטודנט את עקרונות היסוד של שפת האופנה ומתוודע אל העומק והעושר שלה מבחינה הקונצפט, הרמה הטכנית, הגזרות, תדמיתנות. החומר שנלמד ונקלט אצל הסטודנט לשנה א' יהווה את היסודות להתפתחותו כמעצב אופנה. כמו כן, קיימת אפשרות לשלב בלימודים קורסים במסגרת חטיבה היסטורית-תיאורטית.

תכנית הלימודים שנה ב'

לאחר שהסטודנט השלים את דרישות הלימודים של שנה א' ואושרו לו לימודי המשך על-ידי ועדת המחלקה, הוא זכאי ללמוד את תכנית הלימודים בשנה ב'. הסטודנטים הממשיכים לשנה ב' יידרשו להעמיק ולשכלל את היסודות שנלמדו בשנה א'. בשנה ב' ללימודיו עובר הסטודנט למתכונת לימוד חדשה שנועדה ללוות אותו בתהליך ההתפתחות האישי שלו מבחינה מקצועית ואינטלקטואלית. רוב השיעורים יתקיימו בקבוצות קטנות, לפי מתכונת סטודיו אשר בהם ניתנת הנחיה אישית מול מנחה, כאשר בכל קורס הוא יצטרך לגבש שפה ואמירה אישית במסגרת הפרויקטים השונים. סטודנט שיבחר ולמד בשנה א' קורסים מתוך החטיבה ההיסטורית-תיאורטית יוכל לבחור באישור ראש המחלקה קורסים עיוניים נוספים.

הטבה לנרשמים: קורס אומנות לבחירה: פיסול / רישום / צבעי שמן ( 14 מפגשים, פעם בשבוע , 4שעות לבחירה בוקר / ערב ) ללא תוספת תשלום

קורס עיוני לבחירה: תולדות האומנות / היסטוריה גלובלית מטעם האוניברסיטה הפתוחה ללא תוספת תשלום

רוצה לתאם  פגישת התאמה אישית ללא כל עלות והתחייבות? הרשמי בטופס ונציג של המכון יחזור אליך.

עדכון אחרון: 5/17/2017 5:13:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: