לימודי תקשורת חזותית ואינטראקטיבית

עיצוב גרפי, ברודקסט ותקשורת דגיטאלית

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-681708003-6817080

לימודי תקשורת חזותית ואינטראקטיבית

עיצוב מדיה

המחלקה לתקשורת חזותית ואינטראקטיבית מציעה מספר מסלולי לימוד:

תכנית אקדמית תלת שנתית

 

קורסי התמחות:

קורס שיווק דיגיטאלי ברשתות

קורס ניהול מדיה חברתית, קהילות ומותגים ברשת

קורס עיצוב גרפי (פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרטור)

קורס פרמייר (עריכת סרטים והפקה)

קורס אפטר אפקטס (עיבוד תמונה)

 

 

 

תחום תקשורת חזותית אינטר-אקטיבית מכיל בתוכו רבדים רבים: החל מעיצוב גרפי ועיצוב מדיה לרשתות, וכלה בתקשרות אינטראקטיבית, הפקות סרטונים, בניית אתרים, פיתוח אפליקציות ומשחקים, ניהול מערכות שיווק רשתי ומדיה חברתית, עיבוד תמונה רב-שכבתי, בניית מערכי הדרכה, מרכזי מבקרי, ותערוכות. הוא נחשב כיום לאחד התחומים המרתקים, המורכבים והמתפתחים היום בעולם. זהו תחום מקצועי רחב המכיל בתוכו תחומי עיסוק רבים כמו: תכנים לבידור ופנאי,  תדמית חברה, מיתוג, אריזות, פרסום על כל נגזרותיו, כרזות, טיפוגרפיה, עיצוב לאינטרנט, עיצוב לטלוויזיה, אנימציה, מדיה חברתית על סוגיה השונים, מרכזי מבקרים, חוויות רב שכבתיות לתלת מימד ועוד. הנושאים מאגדים את תקשורת חזותית ותקשורת אינטראקטיבית על מנת לקדם ראייה אסטרטגית שיווקית ויצירתית.

עיצוב מדיה - הסתכלות לעבר העתיד עד לפני שנים אחדות עיצוב ואמנות היו מדיה סטטית וכל שנדרש היה כישורי ציור ו/או עיצוב. היום אין די בכך. האמן/מעצב החדש מביים מציאות חדשה הפועלת על כל החושים בו זמנית. מעבר לכישורים האמנותיים שלו הוא חייב להיות מעודכן בכל רזי המדיה והטכנולוגיות הבונות אותה - עיצוב גרפי/סאונד/וידאו/ עריכה/אנימציה. מחשבים ותוכנות שבעבר היו נחלתם הבלעדית של בתי הפקה גדולים הפכו נחלת הכלל ונמצאים אצל כל אדם במחשב הביתי, בניד ובסלולרי. הקלות של תהליכי היצור ומימוש הרעיונות הפכו את הייצור לחסרי משמעות ולכן, כדי לייצר בולטות וייחודיות הפכו התוכן והמהות למשמעותיים. כיום התרחב תחום לימודי עיצוב המדיה כמעט כל רובד בהם האדם נחשף לאינפורמציה וחוויות חזותיות ורק הבנה מעמיקה של הטכנולוגיות השונות תאפשר יישום איכותי של התוכן.

המחלקה לתקשורת חזותית ואינטראקטיבית מציעה היום  מסלול תלת שנתי אקדמי המקנה את ליבת המקצוע לפי תחומי התמחות ומאפשר לעבוד תוך כדי הלימודים  במסגרת המסלול יקבלו התלמידים כלים טכניים באמצעות קורסים עדכניים ולימוד טכנולוגיות מתפתחות מחד, ומאידך לימוד הבסיס הקלאסי של העברת מסרים, צורה צבע וקומפוזיציה, ובחינה של מרחב האמנות החדש במדיות החדשות. בנוסף הסטודנטים ילמדו לבחון את הדרך בה אופן היצירה מתאים עצמו לסוגי המדיה המשתנים וימצאו את דרכם הייחודית ליצירה בתחום זה. בחלק האקדמי יקבלו הסטודנטים קורסים וסמינרים לתואר ב.א. במדעי הרוח של האוניברסיטה הפתוחה.

נשמח לראותך בין תלמידינו,

דני ששון
ראש המחלקה לתקשורת חזותי ואינטראקטיבית

  • לימודים בבית הספר הטוב ביותר לאמנות ועיצוב בתל אביב.  (נוסד בשנת 1936).

  • סגל ההוראה ותיק ומקצועי מורכב ממעצבים ואנשי תקשורת ותוכנה פעילים בחברות העוסקות בתקשרות שיווקית, תקשורת חזותית, בניית אתרים, פיתוח אפליקציות, ומשרדי פרסום. 

  • מכון אבני שוכן בלב אזור סדנאות האומן והגלריות של יפו - אוירה קסומה ויוצרת. 

  • אתם מוזמנים להתקשר עוד היום לייעוץ והרשמה ללימודים.

    טל: 03-6817080    מייל: info@avni.org.il

     

עדכון אחרון: 8/2/2018 12:25:00 PM
מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:3.6
דירוג: