תקשורת אינטראקטיבית

אודות המחלקה לעיצוב תקשורת אינטראקטיבית

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-681708003-6817080

תקשורת אינטראקטיבית

תקשורת אינטראקטיבית הינה אחד מהתחומים המרתקים, המורכבים והמתפתחים היום במדיה.

תקשורת אינטראקטיבית היא תחום מקצועי רחב המכיל בתוכו תחומי עיסוק רבים כמו: תדמית חברה, מיתוג, אריזות, פרסום על כל נגזרותיו, כרזות, טיפוגרפיה, עיצוב לאינטרנט, עיצוב לטלוויזיה, אנימציה ועוד. חלק מהנושאים נושקים לתקשורת חזותית ואכן התחומים נגזרים אחד מהשני אך תקשורת אינטראקטיבית היא בעלת ראיה היא יותר אסטרטגית.

 תקשורת אינטראקטיבית - הסתכלות לעבר העתיד

עד לפני שנים אחדות עיצוב ואמנות היו מדיה סטטית וכל שנדרש היה כישורי ציור ו/או עיצוב. היום אין די בכך. האמן/מעצב החדש מביים מציאות חדשה הפועלת על כל החושים בו זמנית. 

מעבר לכישורים האמנותיים שלו הוא חייב להיות מעודכן בכל רזי המדיה - עיצוב/סאונד/וידאו/ עריכה/אנימציה. מחשבים ותוכנות שבעבר היו נחלתם הבלעדית של בתי הפקה גדולים הפכו נחלת הכלל ונמצאים אצל כל נער ממוצע במחשב הביתי. "הקלות הבלתי נסבלת" של תהליכי היצור ומימוש הרעיונות הפכו להיות כה נגישים שהם למעשה חסרי משמעות ולכן התוכן והמהות קיבלו משנה תוקף, לכן בעיסוק בכל נושא של תקשורת אינטראקטיבית יש צורך בלימודים אחרים.
עם זאת היקף הנושאים אותם מקיפה תקשורת אינטראקטיבית ואיתה התרחב תחום לימודי תקשורת אינטראקטיבית המקיף היום כמעט כל תחום ורק הבנה מעמיקה של הטכנולוגיות השונות תאפשר יישום איכותי של התוכן.

המחלקה לעיצוב תקשורת אינטראקטיבית של מכון אבני, מקנה לתלמידים כלים טכניים באמצעות קורסים עדכניים ולימוד טכנולוגיות מתפתחות מחד, ומאידך לימוד הבסיס הקלאסי של העברת מסרים, צורה צבע וקומפוזיציה, ובחינה של מרחב האמנות החדש במדיות החדשות.

הסטודנטים ילמדו לבחון את הדרך בה אופן היצירה מתאים עצמו לסוגי המדיה המשתנים וימצאו את דרכם הייחודית ליצירה בתחום זה.

לאה ברקוביץ,
ראש המחלקה לעיצוב תקשורת אינטראקטיבית

 

 

עדכון אחרון: 5/17/2017 4:36:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: