המחלקה לעיצוב מדיה

עיצוב גרפי ותקשורת רשתית ודיגיטלית

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-681708003-6817080

המחלקה לעיצוב מדיה

 

עיצוב מדיה

עיצוב מדיה לרשתות, אתרים, אפליקציות ומשחקים נחשב לאחד התחומים המרתקים, המורכבים והמתפתחים היום בעולם.

עיצוב מדיה הוא תחום מקצועי רחב המכיל בתוכו תחומי עיסוק רבים כמו: תדמית חברה, מיתוג, אריזות, פרסום על כל נגזרותיו, כרזות, טיפוגרפיה, עיצוב לאינטרנט, עיצוב לטלוויזיה, אנימציה ועוד. הנושאים מאגדים את התקשורת החזותית והתקשורת האינטראקטיבית על מנת לקדם ראייה אסטרטגית שיווקית ויצירתית.

 עיצוב מדיה - הסתכלות לעבר העתיד

עד לפני שנים אחדות עיצוב ואמנות היו מדיה סטטית וכל שנדרש היה כישורי ציור ו/או עיצוב. היום אין די בכך. האמן/מעצב החדש מביים מציאות חדשה הפועלת על כל החושים בו זמנית. 

מעבר לכישורים האמנותיים שלו הוא חייב להיות מעודכן בכל רזי המדיה - עיצוב גרפי/סאונד/וידאו/ עריכה/אנימציה. מחשבים ותוכנות שבעבר היו נחלתם הבלעדית של בתי הפקה גדולים הפכו נחלת הכלל ונמצאים אצל כל נער ממוצע במחשב הביתי. "הקלות הבלתי נסבלת" של תהליכי היצור ומימוש הרעיונות הפכו להיות כה נגישים שהם למעשה חסרי משמעות ולכן התוכן והמהות קיבלו משנה תוקף, לכן בעיסוק בכל נושא של עיצוב המדיה יש צורך בלימודים אחרים.
כיום התרחב תחום לימודי עיצוב המדיה כמעט כל תחום ורק הבנה מעמיקה של הטכנולוגיות השונות תאפשר יישום איכותי של התוכן.

המחלקה לעיצוב מדיה מציעה היום  מסלול חד שנתי המקנה את ליבת המקצוע לפי תחומי התמחות ומאפשר לעבוד תוך כדי הלימודים 

במסגרת המסלול יקבלו התלמידים כלים טכניים באמצעות קורסים עדכניים ולימוד טכנולוגיות מתפתחות מחד, ומאידך לימוד הבסיס הקלאסי של העברת מסרים, צורה צבע וקומפוזיציה, ובחינה של מרחב האמנות החדש במדיות החדשות. בנוסף הסטודנטים ילמדו לבחון את הדרך בה אופן היצירה מתאים עצמו לסוגי המדיה המשתנים וימצאו את דרכם הייחודית ליצירה בתחום זה.

 

לאה ברקוביץ,
ראש המחלקה לעיצוב מדיה

  • לימודים בבית הספר הטוב ביותר לאמנות ועיצוב בתל אביב.  (נוסד בשנת 1936).

  • סגל ההוראה ותיק ומקצועי מורכב ממעצבים ואנשי תקשורת ותוכנה פעילים בחברות העוסקות בתקשרות שיווקית, בניית אתרים, פיתוח אפליקציות, ומשרדי פרסום. 

  • מכון אבני שוכן בלב אזור סדנאות האומן והגלריות של יפו - אוירה קסומה ויוצרת. אתם מוזמנים להתקשר עוד היום לייעוץ והרשמה ללימודים.

  • אתם מוזמנים להתקשר עוד היום לייעוץ והרשמה ללימודים.

    טל: 03-6817080    מייל: info@avni.org.il

     

עדכון אחרון: 9/12/2017 9:10:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: