אדריכלות ועיצוב פנים בחדרי שינה

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

אדריכלות ועיצוב פנים

עיצוב חדר השינה הוא תהליך עיצוב מיוחד במינו. אם את הסלון או את חדר הילדים קל לעצב ולחשוב איך לארגן ולסדר, הרי שחדר השינה הוא חדר מיוחד במינו ושונה מכל חדרי הבית - זהו חדרם הפרטי של ההורים, החדר שבו הם מוצאים שלווה ומפלט זוגי מהשגרה והיומיום הלוחצים שנמצאים מחוץ לחדר השינה ושם הם מוצאים האחד את השנייה כדי לשתף חוויות, מחשבות ורעיונות ושם הם סוגרים את הדלת ונעלמים כדי להיות לבד - אבל ביחד.

כיום ישנם לא מעט סגנונות עיצוב המתאימים לחדרי שינה שכמובן ניתן ללמוד אותם במסגרת לימודי עיצוב פנים. העיצוב הכולל צריך להיות תואם ומותאם לטעם האישי ולהעדפות האישיות של בני הזוג, למצוא חן בעיניהם וכמובן לנצל עד תום את חלל החדר. כך לבטח יתקבל עיצוב יעיל ונכון שלא ייעשה בו בזבוז של שטח, נפח או חלל. ישנו סגנון עיצוב רומנטי ושקט שיש בו שימוש בצבעים בהירים, עדינים ובקו נקי ואסתטי, ישנו עיצוב מודרני שעושה שימוש ברהיטים המשולבים חומרי גלם כמו מתכות שונות וישנו סגנון עיצוב שיש בו שימוש בצבעים חזקים וכהים.

איך לבחור את סגנון העיצוב

חשוב לדעת שכל אחד מאביזרי העיצוב נותן את התרומה שלו לעיצוב הכולל. כך אפילו המזרן שעליו ישנים בני הזוג. למזרן בעצם ישנם כמה תפקידים מהותיים - הוא ייתן את הטון שלו לעיצוב של החדר כולו וגם צריך לבחור אותו מתוך שיקולים של איכות השינה שהוא יביא עמו. סוגים שונים של מזרנים יהיו נוחים יותר או פחות ובזכותם גם איכות השינה תהיה טובה יותר  או טובה פחות. חשוב מאד שמעבר לעניין העיצובי להקדיש תשומת לב לא מעטה לנושא של בחירת המזרן הנכון והמתאים ביותר.

ישנם זוגות שאוהבים שחדר השינה שלהם עמוס בחפצי ואביזרי נוי הן על הרצפה כרהיטים והן כעיטורים על הקירות כמו תמונות או קישוטים, וילון וגוף תאורה ייחודי. ישנם אלה שמעדיפים את סגנון העיצוב השקט והשלו יותר, זה שכאשר נכנסים אל החדר מיד מרגישים דרכו רוגע, שקט וניתוק מהשגרה שנמצאת מעבר לדלת. בני זוג רבים מחפשים את העיצוב שיהפוך את חדר השינה למבצר הפרטי והשקט שלהם, אליו יוכלו להיכנס ובעצם לברוח כל אימת שיחפצו.

כדי להגיע לעיצוב הנכון כדאי להתייעץ עם איש מקצוע מתחום עיצוב הפנים. אדם זה שלבטח יש לו ידע וניסיון רבים וגם עין חדה וכשרון עיצובי יוכל להנחות איך יהיה הכי כדאי לעצב את החדר לאחר שישמע מבני הזוג את הדרישות שלהם ואת איך שהם מדמיינים את החדר המעוצב. כדאי לקחת מראש את המידות ולבדוק כל מידה של כל חפץ ורהיט כדי לנצל עד הסוף את השטח של החדר מבלי ששום חלל ילך לאיבוד ויתקבל ניצול נכון ומסודר של הרהיטים.

 

 

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading