אלונה רוזנבלום

בוגרת אבני נבחרה להשתתף בתחרות אופנה ברומא

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

אלונה רוזנבלום בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה, תציג בשבוע האופנה ברומא

בהמשך לפנייה מטעם נציגת החברה המארגנת למכון אבני, המליץ ראש המסלול רונן רז, על אלונה שהגישה מועמדות והתקבלה.אלונה רוזנבלום (28), בוגרת המסלול הדו-שנתי 2015  נרגשת ומתכוננת להצגת קולקציה של 30 דגמי הקוטור שלה ברומא.

בביקור בסטודיו שלה ברמת גן מספרת אלונה: אני מעצבת עם נטייה חזקה לצבע, ושילובי גוונים לא צפויים בהכרח שאני מזהה בצילומי נופים. נולדתי בסן פטרבורג שבנויה על מים ואני מנסה לתרגם את תתי הגוונים של נהרות, ימים ואגמים לרקמות חרוזים עשירות במיוחד. כדי להגיע למרקם הרקמתי העשיר אני מייבאת מחו"ל גווני חרוזים מיוחדים שלא ניתן להשיג בארץ. חלק מהבדים אני צובעת בעצמי. הרקמות מתוכננות כך שכשמתקרבים רואים יותר ויותר פרטים.

איך את זוכרת את אבני וחווית הלימודים מה היא תרמה לך? אני הגעתי עם רקע מציור ואמנות וזה היה מאתגר, כי לא הייתי בטוחה שאשאר בלימודי עיצוב אופנה וכשהתחלתי ללמוד, הלימודים נתנו לי להבין שזה באמת מה שאני רוצה לעשות.

מה שחשוב בלימודים זה שאם אוהבים את המקצוע, לא לוותר ולהיות פתוחים לחוויה, כי אנחנו רגילים לראות באינטרנט את הדברים מוכנים, אבל ברגע שאנחנו מתחילים ללמוד ורוצים לייצר משהו חדש זה מורכב ולא פשוט להעביר את המחשבות שלנו לבגדים.

תוך כדי הלימודים הבנתי שאני יכולה לתרגם את ההשראות שלי מציור ומאמנות. ולעבוד על בד כפי שהייתי עובדת על קנוס, זכורים לי בעיקר קורסי העיצוב שפיתחו את הדימיון ונתנו לי כלים ויכולת לתרגם את הפנטזיות לטכניקות בעיצוב אופנה.

מה השאיפות שלך לעתיד? להרחיב את המותג לרמה בינלאומית, להתפרסם יותר, לייצוא לחו"ל ואולי לעבוד בחו"ל, בעיקר באירופה.

איך את מתכוננת לרומא? אני מתרגשת מאוד לקראת שבוע האופנה באיטליה, כבוד ענק ואחריות ענקית ומאוד רוצה לראות את הדברים שאחרים עושים לראות מקרוב ולהכיר, אני מאוד אוהבת אתגרים, אני אדם שצריכה אתגרים, סיטואציות שמוציאות ממני את המיטב את מה שיש לי להגיד, אני מרגישה כך בחיים.

אינסטגרם של אלונה: Alonarozenblum_fashion

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading

ימית פוקס

בוגרת מכון אבני בלימודי עיצוב אופנה

רויה בן גדליה

סטאז'רית בבית האופנה אלון ליבנה