ארטיום קוזנץ

HOLOTRIP

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-5649480

שם הפרויקט: HOLOTRIP

תיאור הפרויקט: רעיון של חזרה אל חוויית ההיוולדות מבוסס על שיטה טיפולית שפיתח פסיכולוג בשם סטניסלב גרוף. היא מאפשרת לעבור שוב את השלב שבו התודעה הייתה במצב בלתי שגרתי - הדבר עשוי להועיל בגילוי התת-מודע והמקור לטראומות פיזיות שגרמו במהלך החיים לטראומות נפשיות ופוביות.
השיטה הנקראת "הנשימה ההולוטרופית" מצריכה נוכחות מנחה ומשך טיפול ארוך. כמו כן קיים סיכון פגיעת תאי המוח בעקבות היפרוונטילציה בעת הנשימות המהירות.

הפתרון שמציע הפרויקט הוא מעבר של השיטה הקיימת למדיום של המציאות המדומה תוך התבססות חזותית על עדויות רבות של המשתמשים בשיטת הנשימות ושל אלה שעברו ניסויים בחומרים פסיכותרפיים שקדמו לפיתוח השיטה. המטרה היא לייצר חוויה רגשית שתעביר את המטופל בתור עובר ברצף השלבים השונים של הלידה, החל מההיריון ועד היציאה לעולם החדש.

על מנת לממש את הטיפול המשתמשים יצטרכו סמארטפון ומשקפיים מיוחדים הנגישים כיום במחיר נמוך שניתן להכניס לתוכם את המכשיר. כדי לייצר שקיעות בתוך החוויה, נוצר רצף של תחושות תוך מעבר במרחב פנטסטי המקיים יחסי גומלין עם המוזיקה. בנוסף ישנו צורך באינטראקציה עם הסביבה באופנים שונים ע"י המטופל לשם ההתקדמות בחוויה.

צירוף של מרכיבים אלה נועד לחזור על אותו אפקט שיוצרת השיטה ההולוטרופית – גילוי התת-מודע המציג את הטראומות המוקדמות והמאפשר פיתוח אישי.

ארטיום קוזנץ

תקשורת אינטראקטיבית

הילה הרבסט

AIM - אפליקציה להגשמת מטרות

עדי פנחסי

״עלילות חוני וגירית״

עדי רוזה לי

מצא את ה-Y שלך | לוקאלי, פרסונאלי, ויזואלי

שיר לנדמן

תוסף "מסרון" למסכי ההתכתבות, בשילוב משחק "העברית האבודה" בספרייה.

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:4.6
דירוג: