האתגר העצום בעיצוב משרדים קטנים

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

עיצוב משרדים קטנים

בשנים האחרונות אנו עדים לאתגר עצום אשר עובר על עולם האדריכלות ונובע ברובו מעליית מחירי הקרקע והרצון של משרדים קטנים להיות במוקד המטרופולין העסקי. חלל העבודה המשותף שנחשב בשנים האחרונות כמעט לצו השעה הוא רק דוגמא אחת לניסיונות לנצל כל סנטימטר וליצור תחושה אורגנית של משרד גדול יותר. הנה כמה טכניקות שישדרגו את ארגז הכלים שלכם ויאפשרו לכם לנצל באופן חכם כל שטח אשר עומד לרשותכם.

שימוש נכון בפלטת הגוונים הבהירה וניצול התאורה הטבעית

הצבע הלבן נחשב במשך שנים לאחד הצבעים הבסיסיים כאשר אנו עובדים עם שטח מצומצם והוא הבחירה הראשונה של אדריכלים רבים כאשר הם באים לעצב משרדים קטנים. למעשה קשת הגוונים הבהירה בשילוב התאורה הטבעית היא הדרך הטובה ביותר לספק לכל משרד אווירה קלאסית ואשליה של מרחב גדול יותר.  אנו מזמינים אתכם לעיין באתר המכללה ובאתרים נוספים בנושאי עיצוב פנים, במידה ואתם רוצים לקרוא עוד על עיצוב משרדים ושימוש נכון בגוונים הבהירים כמתודה בפני עצמה.

שימוש במשחקי אור וצל

שימוש במשחקי אור וצל ובחירה בתאורה ממוקדת באזורים ספציפיים של המשרד היא עוד אפשרות לדמות אשליה של משרד גדול יותר. כיום יותר ויותר מעצבים בוחרים במיקום חכם של שקועי תקרה ושימוש בכמה גופי תאורה במוקדים שונים על מנת ליצור הבדל מובהק בין האזורים. היכולת ליצור אזורים נוספים באמצעות משחק של צבעים והוספה של קיר בסגנון אקלקטי הינם רפרנסים מובהקים לעיצוב פונקציונלי.

שימוש חכם ביצירות אומנות

לא לחינם ניתן לראות במשרדים רבים שפע של יצירות אומנות אשר מעטרות את הקירות. זהו כלי עיצובי אשר מספק הזדמנות ליצור לכל אזור מאפיינים ייחודים משלו ולספק מראה ייחודי לכל חלל. הציורים השונים משמשים אמצעי לתחימה של מסגרת מקומית בלי להשתמש בקירות או בסוג אחר של מחיצות.

עיצוב משרדים קטנים

מחיצות בסגנון של חלון ראווה

השאיפה לפרטיות היא חלק אינטגרלי מכל משרד עסקי ולכן אדריכלים רבים בוחרים בחומרים טבעיים עבור יצירה של חדרי משרדים וחדרי ישיבות. הזכוכית נחשבת לאחד החומרים הטובים ביותר עבור קירות המשרדיים ולא לחינם אנו נאתר אולמות ישיבה אשר מורכבים ממחיצות זכוכית עם מערכת ווילונות אוטומטית למעטה של פרטיות. יתרון נוסף שהזכוכית מספקת מגיע מתחום האקוסטיקה. שימוש בזכוכית כפולה תאפשר לכם לשמור על הפרטיות של לקוחות המשרד בלי להתפשר על החזון העיצובי.

סטודנטים, שימו לב כמה דברים מפה אפשר לקחת גם לעיצוב הבית

עיצוב בתים מצריך היכרות אינטימית יותר עם הצרכים של הדיירים, אולם הטכניקות הבסיסיות שמאפשרות לכם למקסם את השטח הקיים זהות בלא מעט מקרים. זה מתחיל עוד מהלופטים הישנים שהפכו מבתי מטבחיים לחללי מגורים אורבניים וממשיך בדרישות של זוגות צעירים שמעוניינים למקסם את חלל המגורים הקטן שלהם.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading