הכל על לימודי עיצוב

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

הכל על לימודי עיצוב

הכל על לימודי עיצוב במכון אבני

ישראלים רבים מעוניינים להגשים את חלומם להפוך למעצבים ידועים ומוכרים. הדרך לכך מתחילה בלימודים מקצועיים. כדי לבחור במסלול לימודים, חשוב לדעת כי עולם העיצוב הוא רחב, מקיף ומגוון, יש בו תחומים רבים ותתי נושאים לכל תחום. לכן, כדאי להעמיק את הידע על עולם העיצוב כדי להבין מהם הנושאים העיקריים אותם ניתן ללמוד לפני הבחירה במסלול הלימודים הרצוי והמתאים ביותר לימודי עיצוב. בין היתר ניתן ללמוד ולהתמחות בעיצוב פנים, בעיצוב אופנה ובתחומים כמו עיצוב גרפי, עיצוב מוצר, עיצוב טקסטיל וכיוצא באלה.
עיצוב אדריכלות ועיצוב
לימודי עיצוב אדריכלות פנים

עיצוב לתואר ראשון או לימודי תעודה

לימודי עיצוב מקנים לתלמידים ידע מקיף ורחב במגוון נושאים ותתי תחומים של עולם העיצוב, הנחשב למרתק במיוחד. מסלול הלימודים המקיף מספק הבנה רחבה ומעמיקה בנושאים הקשורים לתחומי עיצוב שונים, ובמהלך הלימודים רוכשים ידע בסיסי וכלים חשובים המהווים תשתית לעבודתו של המעצב ולבחירת תחום התמחותו בהמשך. 
לימודי עיצוב תעשייתי
הסטודנטים ללימודי עיצוב יוכלו להתמחות בלימודיהם בתחומים הבאים:
 
ראוי להדגיש כי ניתן לבחור מסלול לימודים לתואר ראשון – יש מגוון מסלולי לימוד באוניברסיטאות ובמכללות שונות. בסיום הלימודים ובהתאם להצלחה במבחנים ובמשימות השונות, מקבלים תואר ראשון בתחום העיצוב בו בוחרים ומתמחים. לדוגמה: תואר ראשון בעיצוב אופנה, בעיצוב תעשייתי, בעיצוב מוצר ועוד.
במהלך הלימודים לתואר ראשון רוכשים ידע רב בתחום המקצועי בו מתמחים, עוברים סדנאות שונות ומקיפות, יוצאים לסיורים מודרכים ועוברים התנסות מעשית. כדי לקבל את התואר יש להשלים פרויקט מורכב המקיף את כל תכני הלימודים ודורש יכולת גבוהה, יצירתיות וכשרון רב של הסטודנט.
 
בנוסף, ניתן להירשם ללימודי עיצוב בבתי ספר מקצועיים המציעים תעודה ו/או הסמכה מקצועית בסיום הלימודים. במסגרת קורסי עיצוב רוכשים ידע ממוקד בתחום מסוים ומצטיידים בארגז כלים שימושי ויעיל, המאפשר להשתלב בתעשייה או להקים עסק עצמאי בסיום הלימודים.
לימודי עיצוב תעשייתי

מה לומדים בלימודי עיצוב?

כאמור, עיצוב הוא עולם עשיר הכולל בתוכו תחומים רבים שונים, כל תחום הוא עולם מלא בפני עצמו. לכן, במהלך הלימודים נחשפים לתחומים המגוונים כדי להכיר אותם ועל מנת לרכוש כלים בסיסיים הנדרשים לעבודת המעצב. עם זאת, יש לבחור תחום התמחות ספציפי בו רוכשים ידע מעמיק ומתמקדים בו כדי לרכוש את הידע הנדרש לעבודה בתחום. כך, לדוגמה, ניתן להירשם למסלול לימודי עיצוב אופנה ולהתמחות בעולם המרתק והמלהיב הכולל עיצוב בגדים ומוצרי טקסטיל ועוד.
כדאי לדעת כי לימודי עיצוב לתואר ראשון נמשכים לרוב בין 3-4 שנים, בעוד קורסים מקצועיים נמשכים מספר חודשים. בסיום הלימודים ניתן להשתלב בתחום בו מתמחים ולפצוח בקריירה מרתקת ומעניינת עם אפשרות לשכר גבוה בהשוואה לעבודות אחרות.
מכון אבני
מכון אבני
עדכון אחרון: 11/29/2018 4:22:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: