טיפים לניהול ופתיחת עסק בתחום עיצוב הפנים

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

כדי להקים עסק בתחום העיצוב פנים צריך קצת מזל, אבל בעיקר צריך ללכת לפי התחושות הפנימיות כשבמקביל צופים את המכשולים ויודעים מראש כיצד להתנהל מולם.יש מעצבים שזה עתה סיימו לימודים וכבר החלו לשווק את עצמם כמעצבים בפועל, ויש כאלה שעבדו בחברות שנים ארוכות על מנת לקבל ניסיון לפני פתיחת עסק משל עצמם.

בתיאוריה נדרש ואף מקובל לעשות סטג' לפחות לתקופה של שלוש שנים על מנת לפתוח עסק עצמאי.אז איך פותחים עסק בתחום המורכב והמיוחד הזה ומה צריך לדעת?

האם אתה בנוי לעסק משלך?

שאלה שכל אחד צריך לשאול את עצמו היא: האם הוא בנוי להיות בעל עסק? האם הוא מסוגל לנהל עסק בתחום הזה, או אולי עדיף להישאר שכיר. במידה והחלטתם בכל זאת לגשת לפתוח עסק משלכם הנה מספר הכנות וטיפים מפי חברת ייעוץ עסקי לעסקים קטנים.

ייעוץ עם רואה חשבון - חשוב מאוד להבין מהי הדרך הנכונה להתנהל מבחינת התשלום וההוצאות,האם צריך לפתוח תיק במע"מ כעוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ? האם יש לעסק הזה זכאות כלשהי להטבות מס או מלגות. כדאי להשקיע ברואה חשבון שיעשה סדר בעניינים ויפנה לכם מקום להתעסקות במלאכת העיצוב שלכם.

ארגון נהלי סטודיו - בכל חברת עיצוב או משרד אדריכלים יש ארגון סדר ונהלי עבודה. סדר וארגון בא לידי ביטוי בקלסרים, ציוד רלוונטי למשרד שמאפשר ארגון נכון לכל פרויקט, דוחות, מדפים וכו'.  כמו כן חשוב להתנהל לפי שלבים בכל פרויקט ולא להתפזר. כל אלו, אלמנטים חשובים להצלחה של כל פרויקט. מומלץ גם לנהל יומן שיעזור להגדיר, להזכיר ולמנוע בלגן ושכחה של פגישות עם לקוחות או ספקים.

תמחור העבודה - מעצבים צעירים נוטים לרוב להשמיט את הזמן שלהם בתמחור עבודה, כמו פגישות עם הלקוח עם הספקים וכו', ולא פעם יוצא שהתמחור לא תואם את ההשקעה. חשוב מאוד שהתמחור יהיה נכון ומדויק. גם עבור המעצב וגם כלפי הלקוח שידע להעריך את השקעתו של המעצב. השתדלו לא להיות יקרים ולהיות הגונים במחירים שלכם, שכן, התחרות גדולה ולא כדאי לאבד כך לקוחות פוטנציאלים.

ספקים וקשרים אחרים - סביר להניח שייקח לכם זמן, אבל ככה לומדים- להכיר את הספקים הנכונים הזולים והטובים עבורכם. גם קשרים עם מעצבים אחרים וקולגות שתתחברו איתם ותעזרו בהם והם בכם, זה חשוב ומפתח אתכם ותורם לכם ולעסק שלכם.

ייעוץ לעסקים קטנים - במידה וסיימתם לימודי עיצוב ואמנות גבוהה במכללה שמלמדת את טובי האמנים והמעצבים, בטח תשתוקקו כבר לפתוח לפחות עסק קטן משלכם. כשמדובר בעסק קטן לעיצוב פנים, תצטרכו למנף כל אמצעי שבאפשרותכם כדי לשווק את העסק, כל עיצוב פנים שלחלל מעיד על העסק עצמו. זאת ההזדמנות הראשונה ליצור רושם עז על הלקוח. 

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading