כשהרחוב מגיע אל העיצוב

להיות מעצב אופנה היא תשוקה לתחום המשלב יצירתיות ויכולת השפעה נרחבת על קהלים רבים

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

כשהרחוב מגיע אל העיצוב

נדמה כי לא מעטים אלו שבוחרים להשקיע את כספי המותרות שלהם ברכישת פריטי לבוש. לא רחוקים כלל הימים בהם ההסתכלות על פריטי הלבוש הייתה פונקציונאלית: מכנס וחולצה שמטרתם הישרדות אנושית ושמירת צניעותו של הפרט. כיום, פריטי הלבוש מקבלים התייחסות אחרת, וישנה סגידה וביקוש רב למה שנקרא אופנה.

לצד אלו שנמצאים בצד אחד של הסקלה בתור צרכני אופנה, ישנם גם אלו שלא רק צורכים את האופנה אלא גם מייצרים אותה ואחראים על פריטי הלבוש המגיעים לבסוף למדפים השונים בחנויות. לימודי האופנה כיום הפכו ללימודים מובילים שלהם ביקוש רב. הכמיהה לתואר ראשון בלימודים גבוהים במקצועות ריאליים או הומניים, מתחלפת כעת בתשוקה אמיתית לתחום המשלב יצירתיות אינסופית ויכולת השפעה נרחבת על קהלים רבים, עם עיצוב קולקציות כמו אופנת רחוב עכשווית.

למי מתאימים לימודי עיצוב האופנה?

תנאי סף ללימודי האופנה הוא פשוט להרגיש, לנשום ולחיות את האופנה. המון פעמים מבחני הקבלה למוסודות השונים כוללים ראיונות אישיים, וזאת על מנת לאמוד את מידת הזיקה של המועמד ללימודים אל עולם האופנה. לצד הראיונות האישיים המגיעים בשלב מתקדם יחסית, נדרשים המועמדים להפגין כישורים במגוון רחב של נושאים לרבות תפירה, שירטוטים, הכנת דגמים והצגת תיק עבודות.

איך בוחרים מוסד לימוד?

בישראל כיום ישנם מספר מוסדות לימוד מובילים ונחשקים שאליהם רוצים להצטרף מועמדים רבים לתכניות הלימודים הגבוהות בעיצוב. אחרי ההחלטה לפנות אל נתיב זה, עולה השאלה הגדולה והיא היכן ללמוד. אכן, לעתים קשה להתמקד על מוסד לימודים והרי שמדובר בהחלטה משמעותית מאד להווה ולעתיד. אם יש דבר שחשוב לבדוק ולוודא כי קיים במוסד הלימודים בו אתם מתעניינים, הרי שהוא תכנית לימודים עשירה המשלבת תכנים מגוונים שיכולים לשמש אתכם לאחר סיום הלימודים.

מוסדות הלימוד המובילים יעניקו לכם כלים שישרתו אתכם לא רק כהיותכם סטודנטים, אלא בעיקר בתור מעצבי העתיד שישפיעו רבות על קהלים שיצרכו את האופנה שלכם. כמו כן, חשוב להעניק תשומת לב לכל סוגיית הקשר האישי הנרקם עם הסטודנטים, וזאת בכדי להבטיח את ההתקדמות של כל אחד ואחד. חפשו אחרי מוסודת הלימוד הכמהים אחרי החידושים, ההתפתחויות והטרנדים החמים ביותר, לצד דבקות במסורת העיצובית הקלאסית.

אינספור אפשרויות עיצוב

לאחר סיום הלימודים, תוכלו לפנות אל נתיבי תעסוקה שונים ומגוונים: החל מפתיחת סטודיו עצמאי שבו אתם תובילו את בית האופנה שלכם, או לחילופין כמעצבים שכירים בבתי אופנה גדולים, מעצבים פרטיים ששוכרים את שירותיהם לפרוייקטים ספציפים ועוד. אם יש משהו שאין סוף לביקוש בו הוא אופנה: הרצון להתחדש, להביא את הבשורה הבאה ולהפגין יצירתיות בכל פריט ופריט. תנו לתשוקה שלכם ביטוי וסללו את דרככם אל לימודי עיצוב האופנה. תוכלו להתמקד באופנת הרחוב העכשווית או בתחומים שונים לבחירתכם. 

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading