לימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

כל בעל עסק יודע שבעולם הדיגיטלי המפותח של ימינו אין הצדקת קיום ללא אתר אינטרנט. בכל יום נבנים מאות אלפי אתרים חדשים. אחת הבעיות הבולטות בהקשר הזה היא חוסר שימת דגש על אותם עקרונות חשובים בנושא עיצוב גרפי, ואתרים רבים אינם מוגשים בדרך נכונה לגולשים. הפתרון האידאלי הוא השילוב בין עיצוב גרפי לבניית אתרים. שני המקצועות המבוקשים ביותר בשוק הדיגיטל כיום.

מה הוא עיצוב גרפי ומה לומד המעצב

עולם העיצוב בנוי ממגוון רחב של אפשרויות ומקצועות כמו – לימודי עיצוב תעשייתי, לימודי עיצוב אופנה, עיצוב מדיה וכו'. ביניהם נכלל גם העיצוב הגרפי.

תחום העיצוב הגרפי מגיע מענף התקשורת החזותית. עיצוב גרפי הוא הנתיב המקשר בין הצופה לבין התוכן על ידי שילוב טקסט ותמונה, לצורך העברת מסר.

בלימודי עיצוב גרפי הסטודנט לומד את:

  • יסודות העיצוב
  • הכלים השימושיים להעברת המסרים
  • ידע טכני לשימוש בכל תוכנות העיצוב הקיימות

בניית אתרים – בעבר ובהווה

אתר אינטרנט בנוי בשפת קוד שנקראת "html". אותו קוד מומר בסוף תהליך העיבוד של המחשב למיצג ויזואלי. בעבר תחום בניית האתרים התאים אך ורק לאותם בעלי יכולות תכנות, אך כיום כל אחד יכול להקים אתר בקלות.

למרות שעדיין קיימת האפשרות להקמת אתר ייחודי (custom), רוב בוני האתרים משתמשים בפלטפורמות חדשות שמאפשרות לעשות את זה ללא ידע מעמיק בתכנות וכתיבת קוד.

בזכות פלטפורמות מתקדמות לבניית אתרים כמו Wordpress או WIX , ניתן לבנות אתר מבוסס על תבניות מוכנות ללא שום רקע קודם בכתיבת קוד.

בלימודי בניית אתרים הסטודנט יכול לבחור בין התמקדות באותן פלטפורמות קיימות והבנת שיטות הבניה דרכן או בכתיבת קוד עצמאית לבניית אתר ייחודי.

זה שיש לכם אתר, זה לא אומר שידעו עליכם

טעות נפוצה בקרב בעלי אתרים היא שברגע שהאתר באוויר, העבודה הסתיימה. מעתה והלאה, אפשר לנוח ולקבל באופן שוטף פניות מלקוחות פוטנציאליים שמגיעים לאתר שלכם באופן אקראי. לא כך הדבר.

המציאות הנוכחית מחייבת להשתמש בשירותי קידום אתרים אורגני (או לעשות את זה באופן עצמאי אם יש לכם זמן לזה). בלי לבצע פעולות מסוימות על האתר עצמו, אין סיכוי שמישהו אקראי ידע עליכם. כשכל בכל יום מוקמים כל כך הרבה אתרים מישהו צריך לעשות סדר. ואותו "מישהו" הוא בדרך כלל מנוע החיפוש.

קידום אתרים אורגני נועד למספר מטרות:

  • התאמת האתר לשפה שמנוע החיפוש מבין
  • מיקוד ביטויים ומילות מפתח עליהן האתר נותן מענה כלשהו בכדי להופיע בדירוג
  • ביצוע פעולות שוטפות שמשפיעות על דירוג האתר בתוצאות החיפוש כמו תיבת תוכן רלוונטי לאתר, יצירת קישורים נכנסים ועוד...

התעלמות מפעולות אלו הופכת את האתר לעוד אחד ממיליוני אתרים שאף אחד אינו מכיר או יודע עליהם, וכל ההשקעה בבניית האתר אינה משתלמת. לכן חשוב להשקיע את הנגיעה האחרונה הזו שמהווה הבדל בין אתר מצליח ומשגשג לאתר אלמוני.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: