לימודי עיצוב ופיתוח משחקי מחשב

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

לא עוד כדורגל או תופסת בשכונה – היום לכל משחק קיימת גרסה ממוחשבת

התפתחות הטכנולוגיה הסיטה את מוקד תשומת הלב של האדם המודרני. את שיחות הטלפון החליפו התכתבויות SMS, את הקשרים החברתיים החליפו הרשתות החברתיות, וגם את המשחקים עם החבר'ה בשכונה החליפו משחקי המחשב. האינטרנט והחנויות עולים על גדותיהם מרוב ההיצע הרחב של משחקי מחשב, לכל הגילאים ובכל רמות הקושי. כל תחום אפשרי שתוכלו להעלות על דעתכם קיים כיום בשוק - משחקי הרפתקאות, קלפים, ספורט, פעולה או אסטרטגיה, והרשימה עוד ארוכה. לא רק הביקוש למשחקי מחשב הולך ועולה עם השנים, אלא גם הטכנולוגיה העומדת בבסיסם מתפתחת ומשתפרת. מגמה זו באה לידי ביטוי בפלטפורמות משחק מורכבות יותר, החל ממשחקים המתקיימים on-lineברשת וכלה בקונסולות משחק בעלות ממשק חכם דוגמת קונסולת ה-wii.

לימודי עיצוב ופיתוח משחקי מחשב – כי למה לא לשלב בין פנאי ועבודה?

  • בואו לקחת חלק בעולם פיתוח ועיצוב משחקי המחשב– אם נשבתם בקסמיו של עולם משחקי המחשב, ותמיד חלמתם לגלות כיצד הדברים פועלים באופן שבו הם פועלים – מדוע לא לנסות ולהשתלב בתעשייה דווקא מן הצד השני? בואו לקחת חלק בעולם של פיתוח ועיצוב משחקי המחשב, והירשמו לאחד המסלולים המציעים לימודים גבוהים בתחום. באופן זה, תזכרו בהכשרה מקצועית מקיפה ומגוונת שתהפוך את אחד התחביבים שלכם גם למקור הכנסה. לא רק שתיחשפו אל "מאחורי הקלעים" של עולם משחקי המחשב – אלא תוכלו גם להוציא לפועל את הרעיונות שתמיד חלמתם להקים לתחייה.  
  • השקפת העולם העומדת מאחורי תואר בעיצוב ופיתוח משחקי מחשב – העולם של משחקי מחשב נכלל תחת המטרייה הרחבה של התחום הקרוי "תקשורת אינטראקטיבית". בימנו לא מספיק להיות בעל כישורי ציור או עיצוב, מי שמפתח משחקי מחשב הנו אמן רב תחומי אשר בורא יש מאין מציאות חדשה. המציאות המשחקית משלבת איכויות ויזואליות וכן איכויות של שמע, נדרשת להגיב ולהשתנות במהירות, וכמובן להיות מספיק דינאמית ויצירתית כך שלרגע לא ירצו להסיר ממנה את המבט. כחלק מכך, אמן משחקי המחשב נדרש להיות בקיא באנימציה, סאונד, וידאו ועריכה, וכמובן גם בעל כישורי עיצוב בסיסיים (קומפוזיציה, צורה וצבע וכו') – במטרה להבטיח כי התוצר הסופי יהיה נעים ומושך לעין.   
  • אילו תכנים כולל תואר בעיצוב ופיתוח משחקי מחשב? תואר בפיתוח ועיצוב משחקי מחשב כולל מגוון רחב של תכנים אשר לא ניתן למצוא באף מקום אחר. בין היתר, יזכו הסטודנטים להתנסות בעיצוב ובפיתוח משחקים לפלטפורמות טכנולוגיות שונות, ביניהן משחקי אקס בוקס וואן, קונסולות סוני פלייסטיישן 4, וכן מחשבי PCאישיים. הלימודים בתחום נפרשים על פני שני צירים מרכזיים – מצד הפיתוח, הקניית כלים טכנולוגיים מתקדמים, ומצד העיצוב, הקניית כישורי עיצוב בסיסיים. לסטודנט מתאפשר לפתח את השפה העיצובית הייחודית לו, תוך שהוא רוכש את הבסיס הטכנולוגי שמאפשר לו להוציא לפועל את החזון שהוא רואה בדמיונו.

לימודי עיצוב ופיתוח משחקי מחשב

תואר בעיצוב ופיתוח משחקי מחשב יפתח לכם יותר דלתות משחלמתם

תואר בלימודי עיצוב ופיתוח משחקי מחשב מבטיח כי תרכשו את הכלים המקצועיים המתקדמים ביותר. בתחום כזה, אשר מתבסס על קדמה טכנולוגית ולפיכך משתנה ומתפתח כל העת, חשוב תמיד להכיר את התוכנות והיישומים העדכניים ביותר. בוגריו הטריים של אחד ממסלולים אלו יוכלו להשתלב במגוון חברות וגופים אשר פועלים בתחום משחקי המחשב. מיותר לציין כי מדובר בתחום שהולך וצובר תאוצה מטאורית, מה שהופך את אפשרויות התעסוקה בו למגוונות ונגישות הרבה יותר. לעולם משחקי המחשב אין שפה או גבולות גיאוגרפיים, ואת הכלים והכישורים שרכשתם בארץ תוכלו לממש גם מחוצה לה. השוק פתוח, ההזדמנויות רבות, וכל שנותר הוא להתחיל ולחשוב על הרעיון פורץ הדרך הבא למשחק שישגע את העולם. 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: