לימודי עיצוב פנים ותכנון מטבחים מעוצבים

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

הרבה טוענים שהחלל החשוב ביותר בבית הוא הסלון, אך למען האמת אם תחשבו שוב תגלו שדווקא המטבח. המטבח הוא החלל שקורה בו הכל. עושים בו כמעט הכל חוץ מדבר אחד- לישון. המטבח הוא המקום שמזין את הבית גם בארוחות וגם בחברה של כל בני המשפחה. הוא דינאמי מאוד, קיימת סביבו כל הזמן התרחשויות, הוא מכיל מכשירים ומוצרים רבים, לכן הוא גם מורכב יותר מכל חלל אחר בבית.

אנשים רבים שלומדים עיצוב פנים, מבינים שזה החלל המורכב ומבקשים להתמקד בו דווקא.כל מי שפונה ללמוד לימודי תכנון מטבחים, מגלה לימודים מרתקים שתורמים לכל עולם עיצוב הפנים ומאפשרים התעמקות בעיצוב ותכנון מושלם של חלל כל כך חשוב.

לימודי עיצוב מטבחים

היום מקצוע עיצוב מטבחים הפך למקצוע בפני עצמו. הוא דורש מקצועיות והבנה של המורכבות שקיימת בחלל המטבחים. הוא מקנה לכל מישלומד אותואת ההבנה הדרושה לעיצוב ולתכנון של מטבח; ידע תיאורטי בתחום, כל מגמות העיצוב והתכנון,חשיבות הפרקטיות של המטבח, הכלה של מכשור חשמלי רב, הבנה של המערכותהגז, האינסטלציה והחשמל, והמיומנות להצליחלהתאים את חלל המטבח לשאר חללי הבית והכי חשוב לאופי וסגנון המשפחה. חשוב שמעצב מטבחים יידע לשלב את כל הצרכים והרצונות של הלקוח שלו בעיצוב הכללי של המטבח, כאן למעשה טמון כשרונו. הלימודים מכילים עבודה מעשית בשטח. כמו כן, הפרויקט גמר של הסטודנטים, הוא הגשה של עבודה מעשית.

נושאים שנלמדים בקורס עיצוב מטבחים

הנושאים והתכנים בקורס הם מגוונים מאוד. אלו חלק מבין הנושאים הנלמדים: יסודות השרטוט והתכנון, מבוא לעיצוב פנים, חשיבה עיצובית,אילוחומרי גלם קיימים, טכנולוגיה של המטבחים, ריצוף, חיפוי, עיצוב ממוחשב, היסטוריה של המטבחים, אחסון וארונות מטבח, תאורת מטבח, שיטת הפנג שווי, שיווק והתנהלות עסקית ועוד.

תנאי קבלה ללימודים

בכל מוסד לימודי יש תנאי קבלה שונים, בחלקם אין תנאי קבלה כלל. באופן כללי יש מקומות שיבקשו לראות יכולות עיצוביות, לעבור מבחן התאמה או ראיון אישי. חלק מהמקומות ירצו גם רקע בשרטוט.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: