מאשה חלף ווסקובויניק

מעצבת ב"מאיה נגרי" ו"קום איל פו"

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

מאשה חלף ווסקובויניק

בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר בהצטיינות.
עיצבתי ב"מאיה נגרי" ו"קום איל פו".

נהנית מאוד ללמד סטודנטים לעיצוב אופנה איור אופנה, עיצוב טקסטיל, וסטיילינג.

כאשר אני מלמדת איור אופנה  להבדיל מקורס איור שמועבר במחלקות לעיצוב חזותי, באמתחתי יתרון גדול, והוא הכלים והטכניקות המאוד ברורות שיש ליישם על מנת לקבל תוצאה מרשימה ומשכנעת, ולכן אני מאמינה שכל סטודנט יכול ליהנות מאיור אופנה, גם כזה שלא אחז בעפרון מתקופת הגן. מתן אופי וקו אישי מגיע לאחר אימון וכאן באמת מעניין מאוד לראות כיצד כל סטודנט מביא את עצמו באיוריו.
דרך חשובה נוספת להביע הסתכלות אישית היא בעיצוב טקסטיל, במיוחד בהתחשב בהיצע הבדים המצומצם הקיים עבור המעצבים הישראלים, במהלך השנה אני מאפשרת לסטודנטים מגוון רחב של התנסויות חופשיות ומבוקרות כדי להגיע לתוצרים אישיים ומעניינים, אני מאמינה שיש מעצבי אופנה שהחוזקות שלהם נמצאות בעיצוב הטקסטיל והקורס יכול לסלול להם מסלול מרתק בתחום.
ללמד סטיילינג אישי בעיניי זה ללמד סוג של טיפול. מעבר לידע ולכלים, אשר אני מעניקה לסטודנטים, אני רואה חשיבות עליונה בהעברת גישה מלאת רגישות וכבוד למגוון הרחב של הנשים. לכן, במהלך הקורס הסטודנטים עצמם עוברים תהליך בדיקה וחקירה של עצמם ושל קרוביו, של דימוי הגוף, סגנון, הבנה מה מפעיל אותם בהרכבת המלתחה, דפוסים, ואופטימליזציה של הבחירות האישיות.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: