מורן לוי

טקסטורה

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-5649480

פרוייקט בוגרים - תקשורת אינטראקטיבית

שם הפרוייקט: טקסטורה

תיאור הפרוייקט: אני מורן, בת 27, גרה בדרום תל-אביב בשנים האחרונות. דרום תל-אביב כמו שאתם יודעים עמוסה בצבעים, ריחות, צלילים ותרבויות, וחלק לא קטן ממנה מושפע מאוד בעקבות ההגירה ההמונית של מבקשי המקלט האפריקאים. כל זה, לצד סיפורים אנושיים קשים ומזעזעים.

הפרוייקט הוא למעשה מיצב הנותן במה לשני סיפורים מרכזיים של גברים ממוצא אריתראי שראיינתי. הסיפורים מלווים בסאונד ובאנימציה והם מוקרנים על גוף אנושי חסר זהות.

המטרה היא לעורר מודעות וליצור סולידריות כלפי הקהילה האפריקאית בישראל.

האיורים הם טקסטורות,שעוצבו בהשראת בדים אפריקאים, המשולבות עם טקסטים והתנועה שלהן מספרת את הסיפור שמוקרן על הבגד.

הטכניקה שבחרתי ליצור בעזרתה את הסרטון היא עבודה ידנית בטושים. העבודה הידנית מסמלת את הלך הרוח של האוכלוסייה האפריקאית והצבעוניות העזה יוצרת קונטרסט לחוויות הקשות של המרואיינים.

הרעיון של הפרוייקט הוא ליצור אינטרקציה בין האזרחים שחיים בישראל לבין מבקשי המקלט באמצעות מכלול של עיצוב אינטרקטיבי, אופנה וסאונד, דבר אשר יאפשר לצופה הישראלי לשמוע ולהכיר את הצד החבוי של מבקשי המקלט האפריקאים בישראל.

מערכת הלבוש עליה מוקרן הסרט עוצבה ע״י מעצבת אופנה, החברה הכי טובה שלי בעולם, סתיו סיידוף, שחיה ועובדת בלונדון. זה ממש מדהים לדעתי כי עברנו את התהליך הזה ביחד משתי מדינות שונות בעולם. העיצוב של הבגד בהשראה של אוהלים שמסמלים את הדרך ואת הניתוק מהבית תוך כדי סיפור המסע המושמע ברקע. הפנים של הדמות מכוסות כהזדהות עם מבקשי המקלט אשר לא מקבלים זהות בישראל.

מורן לוי, אינטראקטיב ד'

הילה הרבסט

AIM - אפליקציה להגשמת מטרות

עדי פנחסי

״עלילות חוני וגירית״

עדי רוזה לי

מצא את ה-Y שלך | לוקאלי, פרסונאלי, ויזואלי

שיר לנדמן

תוסף "מסרון" למסכי ההתכתבות, בשילוב משחק "העברית האבודה" בספרייה.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: