ניסוח וכתיבת קורות חיים

דואגים לקריירה שלך

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

מציאת עבודה משולה לעיתים לריצת מכשולים, בכדי להגיע ליעד בהצלחה עליך לעבור משוכות רבות, מבלי ליפול בדרך.
המשוכה הראשונה שבה נתקלים בעת חיפוש עבודה היא כתיבת קורות חיים. קורות החיים הם כרטיס הביקור שלך והם יקבעו אם תמשיך/י בהתמודדות על התפקיד הנחשק. המעביד הפוטנציאלי יתייחס לכל פרט בקורות החיים שלך בכדי להחליט על תכונותיך והתאמתך למשרה.
לכן יש להקפיד על כתיבת קורות חיים נכונה, העומדת בכמה כללים בסיסים:

  • הגדרת מטרת קורות החיים: לפני כתיבת קורות החיים יש להגדיר את המטרה שלשמה הם נכתבים. יש לעמוד על המאפיינים והתכונות הדרושות למשרה עליה את/ה מתמודד/ת. הגדרת המטרה תסייע לך להבליט את הנתונים החשובים ולהצניע את הפחות חשובים. חשוב להתאים את קורות החיים למשרה הספציפית עליה את/ה מתמודד/ת ולהדגיש את הניסיון האישי שלך בתחום.(כללים נוספים בנושא ניתן לקרוא בכתבה שפורסמה באתר YNET)
  • תמציתיות: קורות החיים צריכים להיות קצרים ותמציתים. אין לעשות שימוש במשפטים ארוכים ומלאי פרטים, אלא לציין רק את הפרטים החיוניים למעסיק הפוטנציאלי לצורך ההחלטה לגבי התאמתך לתפקיד.
  • עיצוב קורות החיים: קורות החיים צריכים להיות קריאים, ברורים, נקיים ונעימים לעין. תוכן קורות החיים צריך להתחלק עפ"י קטגוריות, מומלץ להדפיס את קורות החיים על דף אחד.

אמינות: בקורות החיים אתה מחויב לכתוב את האמת בלבד, אתה יכול להבליט פרטים מסוימים ולהצניע אחרים, אולם כל מה שמצוין חייב להיות אמת.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: