כיצד לגשת לעבודה סמינריונית במסלול תקשורת חזותית

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

עבודה סמינריונית, איך לכתוב ומה חשיבותה?

יש תחומי לימודים שדורשים יצירתיות רבה. כאשר אנחנו לומדים אמנות או תקשורת אנחנו צריכים להיות מסוגלים לכתוב עבודות מדויקות שיש בהן גם רעיונות מקוריים ויצירתיות. כתיבה עבודות בתואר בתקשורת חזותית דורש הרבה מאוד השקעה ועבודה קשה. המסלול של לימודי תקשורת חזותית כולל מצד אחד לימודים תיאורטיים ומצד שני לימודים מעשיים של סדנאות כמו למשל לימודי גרפיקה ממוחשבת או לימודי רישום וציור וגם לימודי צילום.

כאשר אנחנו לומדים לימודים כל כך מאתגרים אנחנו צריכים להיות מסוגלים לכתוב בהן עבודות שיש בהן השראה ורעיונות מקוריים מאוד שמביעים את העניין האישי שלנו.

למה חשוב להשקיע בכתיבה של עבודה סמינריונית בתואר ראשון ושני?

כאשר אנחנו לומדים כל תואר כולל תואר בתקשורת חזותית אנחנו נדרשים לכתוב עבודות סמינריוניות. כתיבה של עבודה סמינריונית יכולה להיות אתגר מאוד גדול. כאשר אנחנו צריכים לכתוב עבודה מסוג זה אנחנו צריכים להשקיע בכתיבה שלה ובאיכות שלה.

המשקל של עבודה זו יכול להיות משקל גדול מאוד מהציון הסופי של התואר שלנו. כתיבה של עבודות סמינריוניות היא שונה קצת מכתיבה של עבודות רגילות כי עבודות סמינריוניות הן ארוכות יותר והרבה יותר מורכבות מבחינת הרעיון שהן מביעות. חשוב מאוד להקפיד לכתוב את העבודות באופן מושקע ובאופן שייצג אותנו בכבוד.

טיפים לכתיבה נכונה של עבודות סמינריוניות?

יש הרבה טיפים שיכולים לסייע לנו בכתיבה נכונה של עבודות סמינריוניות. כאשר אנחנו כותבים עבודות מסוג זה אנחנו צריכים קודם כל לבצע תחקיר מעמיק מאוד על הנושא של העבודה.

אנחנו צריכים לקרוא הרבה מאוד מאמרים גם בשפה האנגלית וגם בשפה העברית ובכל שפה נוספת שאנחנו מכירים. כדאי לנו לסכם את המאמרים השונים שנקרא ולהחליט איזה מאמר יכול להתאים לנו ואיזה מאמר לא מתאים לעבודה שלנו. לאחר מכן כדאי לנו לכתוב מספר טיוטות לעבודה שלנו.

בכל טיוטה שנכתוב לעבודה שלנו נוכל לשפר את הניסוחים של הרעיונות שלנו ואת אופן הצגת הנושא המרכזי. אנחנו יכולים לתת לחברים או לבני משפחה שלנו לקרוא את העבודה שלנו בשביל לקבל מהם הארות או הערות.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading