עיצוב בגדים זה ממש אומנות

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

עידית וסיגל ידעו כבר מבית ספר יסודי כי התשוקה האמיתיית שלהם היא לבגדים. בהתחלה הן אהבו לקנות בגדים לבובות שלהן ולעצב אותן כרצונן. בהמשך הם בילו שעות במציאת הפריט האופנתי המבוקש וכמובן נרשמו למגזיני אופנה מוכרים כדאי להתעדכן בטרנדים החמים. לאחר צפייה של שעות בערוץ האופנה אשר כללו תערוכות אופנה שבהן הוצגו בגדי מעצבים לנשים ולגברים שלא היו נראים בשום מקום אחר חוץ מאיטליה, הן החליטו להיות מעצבות אופנה.

התמקדות והסתכלות לעבר העתיד

סיגל הבינה כי היא צריכה לחשוב קדימה ולקחת את התחביב האהוב שלה ולהפוך אותו למקצוע שמניב כסף. לאחר התלבטות רבה, סיגל פנתה ללימודי עיצוב אופנה והחליטה להיות מעצבת בגדים מקצועית. היא רצתה להראות לא רק לעצמה אלא גם לאחרים כי בגדים זה לא רק פריט לבוש סתמי שלובשים יום יום.

סיגל מספרת כי רוב המעצבים יוצרים עיצוב ראשוני ומשרטטים את הבגדים שהם מתכננים לעצב אך סיגל ועידית הרגישו כי הן חייבות לגעת בבד לפני שהן מתחילות לעצב. חשוב לי להרגיש את איכות הבד לפני שאני בכלל מתחילה לעצב בגד, מספרת סיגל.  אני רואה את הבגד, נוגעת בו ומול העיינים שלי נוצרת השמלה שאני אעצב. אני מחליטה בהדרגה איזה סוג בגד וצבע אבחר לאחר מגע ראשוני עם הבד.

עיצוב אופנה לפי נושאים?

אם סיגל התמקדה בעיצוב בגדים לפי איכות הבד, עידית לקחה את העיצוב צעד אחד קדימה. היא בחרה לעצב את הבגדים לפי נושאים: שמלות ערב, שמלות לילה, בגדים יומיומיים. כל סגנון לבוש קיבל פריט אחד או שניים בעיצוב שהיא בחרה ובגוונים מתאימים לסגנון הלבוש. לפורים היא בחרה לעצב בגדים בסגנון פוקר כאשר נושא המסיבה היה הימורים וקזינו. עידית אומרת שעיצוב הבגדים פשוט מחדש את היצרתיות שלי בבגדים. אני מודה שההתחלה הייתה קשה. לא קל לייצור את הפנטזיות שלך ולהפוך אותם למציאות, אך לאחר שסיימתי לימודי עיצוב במכון אבני ולאחר עוד מספר שנים נוספות כעצמאית הצלחתי לממש את החלומות שלי במלואם.

סיגל ועידית מסכמות כי כאשר לחצו עליהם לצאת לדרך וליצור משהו חדש ללא כיוון מוגדר הן הצליחו ליצור דברים מדהימים. היצרתיות בעולם העיצוב גרם להן לפתוח את העיינים ולראות אפשרויות חדשות שהן לא חשבו עליהן לפני כן.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading