עיצוב מטבחים ולימודי אדריכלות

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

עיצוב מטבחים ולימודי אדריכלות

התקוות הגדולות של כל סטודנט לעיצוב פנים ואדריכלות מתנקזות בסופו של דבר לעיצובים משלהם שמתנוססים בכל בית שבו יישמו את החזון שלהם. יש משהו מלהיב מאוד בידיעה שסטודנטים ומעצבים יודעים שבסופו של דבר הרעיונות שלהם, כל מה שהם יכולים להביא אתם לפרויקט שעליו הם עובדים, ייראה לאורך שנים וישמש אנשים לשנים הבאות. יש בזה הרבה סיפוק, אולי יותר אפילו מיצירת אמנות התלויה במוזיאון ורק צופים בה מדי פעם.

השראה אפשר למצוא בכל יצירת אמנות שימושית שנקראת עיצוב פנים ומבנה שמתכננים, ולכן חשיבות הלימודים עד שם גדולה. הידע אינו רק הנדסי או מתמטי מבחינת הקומפוזיציה והפרספקטיבה והפרופורציות הנכונות. הידע שניתן בלמידה הוא הבסיס לפעמים לעיצוב מטבח כפרי או מודרני למשפחה, כך שיבטא אותה ויהיה מושלם בשבילה גם אם אינו מוכר לאף אחד מלבדה.

כיצד להגיע לעיצוב המטבח המושלם

אפשר להיות גאונים אבל חובה ללמוד לימודי עיצוב כדאי להגיע לעיצוב המושלם של המטבח, ולכן חייבים לפרק את העיצוב לגורמים שלו כדי להרכיב אותם מחדש. חייבים לדעת איך לגשת לחלל של מטבח, מה צריך להיות בו עוד ואיך לתרגם את חיי האנשים בבית לסגנון מובהק ומדויק, למקום מתוכנן בחסכנות של חלל ובצורה נעימה, למטבח שבו ירצו לשבת ולעבוד ולא לצאת ממנו משום שהוא אינו מעניק השראה. מטבח כפרי למשל, שהוא המטבח האולטימטיבי שמבטא תפקודים מסורתיים של מטבחים מעוצבים מפעם, שהתפתחו כתוצאה מתפקידיו הברורים לאורך שנים שלא השתנו מעולם, הוא המטבח שהכי מאתגר מעצבים משום שהוא כביכול לכוד במרחב מוגדר אבל מנסים לחקות אותו ולהעביר כל הזמן למרחבים אורבניים ויש לזה סיבות ברורות שמעצב חייב להבין.

למה המטבח הכפרי נשאר פופולרי כל כך?

מטבח כפרי הוא כמיהה למרחב הרבה יותר גדול מזה שיש לרובנו בתוך העיר ולא משנה מהו גודל הדירה. לעולם לא תהיה לנו חלקת שדה בעיר שנוכל להשקיף אליה מחלון המטבח המחופה בווילונות, אבל לא חייבים להציץ החוצה כדי לקבל אשליה של מרחב כפרי, אם המעצב עושה את עבודתו. המרחב הכפרי נמצא כבר בתוך החלל כאשר הנגרות עשויה מעץ טבעי, כמו אלה שצומחים בחוץ בכל מקום, והוא נמצא בצבעים הרכים והסנטימנטליים שלו כל מה שמרגישים כשיושבים מול השדות, והוא מצא גם בכל מה שמעצב חייב להכניס בתוכו מבחינת פתרונות אחסון ועבודה כדי שלא יהיה מודרני מדי, לא מתאים לאורח חיים של אנשים שרוצים פשטות וחום.

עיצוב של המטבח הכפרי מחייב הבנה

ההבנה של סדרי העדיפויות במטבח הכפרי היא מה שמכתיבה את הצלחת העיצוב שלו. כאשר מבינים שהאדם הוא במרכז במטבח זה ולא הגאדג'טים או מכשירי החשמל, כל מה שמשדר אנושיות ומחווה לעבר ולנוסטלגיה מתסדר שם באופן טבעי יותר. החומרים מדברים כמעט בעצמם וכל מה שצריך לעשות זה למצוא את המיקום הטבעי שלהם שם על ידי מעצב מטבחים.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: