רגע לפני שמסיימים – פרויקט סיום בלימודי העיצוב

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

איך מסיימים פרויקט סיום בלימודי העיצוב?

בעת שעלינו להחליט על מסלול הלימודים שבו נבחר אנחנו מוצאים קושי מסוים להתמקד. חלקנו בוחרים ללכת ליועץ לימודים על מנת לקבל הכוון המסתמך על הכישורים שלנו ועם סיכויי ההצלחה שלנו בלימודים. לצד אלו אשר מתקשים לבחור במסלול לימודים ספציפי, לא מעטים אלו שהלכו אחרי לבם והגשימו את חלומם המקצועי דרך מסלול הלימודים שלהם. לימודי האדריכלות ועיצוב הפנים משלבים גם פאן אומנותי-יצירתי וגם את האפשרות להשתלב בשוק העבודה במשרה מכובדת. רגע לפני שמסיימים את הלימודים ומשתלבים במשרדים השונים על מנת להתחיל לעבוד, עומד בפני הבוגרים האתגר האחרון: פרויקט הסיום.

איך בוחרים רעיון לפרויקט הסיום?

מאחר ומדובר בתחום לימודי עיצוב, לסטודנטים ישנה יד כמעט חופשית לבצע כל רעיון אשר עולה על רוחם. במסגרת פרויקט הסיום יוכלו הסטודנטים להביא לידי ביטוי את כל שלמדו במהלך התואר שלהם וליצוק את הידע על פרויקט אשר יהפוך להיות הפנים שלהם ואפילו ילווה אותם לראיונות עבודה בהמשך וישמש כחלק בלתי נפרד מתיק העבודות. מאחר ומדובר בפרויקט חשוב אשר ההשקעה בו מרובה, חשוב ללכת עם רעיון אשר מדבר אליכם במאת האחוזים ואשר מייצג אתכם ומקדם רעיון שאתם מאמינים בו. בדרך זו תוכלו להנות מהליך יצירתי מעניין ומאתגר וליצוק את אישיותכם אל תוך פרויקט הגמר שלכם. שרטטו כמה רעיונות, פשטו אותם ולאחר מכן התייעצו עם הגורמים הפורמלים המעורבים בפרויקט אודות זה המוצלח ביותר.

חשיבות החומרים בהם נשתמש

בתחום עיסוק זה, פרויקט הגמר המון פעם הינו דגם תלת מימדי אשר בא להמחיש מבנה או חלל מסוימים, כך שישנה חשיבות אדירה לחומרים בהם נשתמש ואיתם נעביר את הרעיון שלנו. אחד החומרים השכיחים ביותר בהם משתמשים סטודנטים בעבודות הגמר שלהם הוא הפרספקס. עיצוב בפרספקס מאפשר לכם ליצור דגמים שונים אשר בנויים מהחומר או לשלבו בתוך הדגמים. כאשר מדובר על עיצוב בפרספקס ישנו מנעד רחב אשר עומד לרשותכם ותוכלו למצוא לוחות צבעוניים, אטומים, שקופים, פריזמטיים ואפילו כאלו עבים במיוחד אם יש לכם צורך בהם.

כשם ששף משתמש במיטב חומרי הגלם על מנת להעביר את התוצר הטוב ביותר לקהל הסועדים, גם לכם ישנה אחריות רבה בבחירת החומרים בהם תשתמשו אשר עתידים להפוך להיות פרויקט הגמר שלכם. שימוש בחומרים לא די איכותיים עלולים להוביל לתוצר בינוני שלא יעמוד בציפיות שלכם ולא של הסובבים אתכם בסביבת הלימודים.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading