ציורי קיר – עיצוב מקורי בחדר הילדים

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

איזה מתנה אפשר לתת לילדים שכבר יש להם הכל? בחנוכה הם מקבלים דמי חנוכה בדמות משחק חדש, בפסח הם מוצאים את האפיקומן ומקבלים אופניים, עם התעודה הטובה בסוף השנה הם מקבלים טאבלט, ובין כל התאריכים והסיבות לקנות לילד מתנה, ההורים שוברים את הראש איזו מתנה לקנות לילד כשיש לו יומולדת.

איזו מתנה תהיה באמת משמעותית? באמת מגניבה? באמת כזאת שהילד לא ינטוש עד שיגיע תאריך הלידה העברי שלו לטובת משהו מדליק אחר? מתנה באמת אבל באמת שונה ומיוחדת יכולה להיות ציור קיר. ציורי קיר לילדים הם הטרנד החם בעיצוב חדרי הילדים היום בארץ וברחבי העולם. יש כאלה שמציירים בעצמם ויש כאלה שמזמינים איש מקצוע שיצייר עבורם. הציור הופך להיות חלק בלתי נפרד מהחדר והופך אותו לחלל ציורי וקסום.

למה כדאי לכם להעניק לילד ציור קיר ליומולדת? 

יש הרבה סיבות טובות:

1. הילד יחוש שיש לו ביטוי עצמי דרך ציור הקיר. שהוא יכול דרך הציור להעביר משהו מעצמו, כשהוא שותף מלא בבחירת הציור. חייבים לבחור עם הילד ביחד מה יקשט את הקיר בחדרו. אם זו דמות שהוא אוהב, מקום שהוא היה רוצה להיות בו, סגנון שהוא מתחבר אליו. ציור הקיר ילווה את הילד במשך שנים רבות לאורך ההתבגרות שלו ולכן חשוב שזה יהיה ציור שהוא יאהב, ואם אכן זה יהיה ציור כזה, הילד ירגיש שהציור הוא חלק משלים שלו. אם נגיד הוא אוהב גיבורי על, ויבחר שהם יככבו על הקיר, הוא יספוג מהעוצמה ומכוחות העל של הדמויות ויחוש קצת כזה גם בעצמו.

2. עוזר בשיעורי הבית! אם חשבתם שצבעוניות בחדר עלולה להסיח את דעתו של הילד - טעות בידכם. הרבה מחקרים מראים שחדר מצויר הוא חדר שכיף ללמוד בו ושהמון ילדים משפרים את הציונים וההישגים שלהם בלימודים כשהם עובדים בסביבת עבודה שיש בה ציורים.

3. ציורי קיר יגניבו את החברים של הילד – כל ילד אוהב להזמין חברים לחדר שלו ואם החדר מעוצב בצורה מיוחדת או שיש בו ציור זה ימשוך את תשומת הלב של החברים בקלות ויגרום לכם להרגיש שהם נמצאים במקום מגניב במיוחד. אין ילד שלא אוהב קצת להשוויץ ותהיו בטוחים שאחרי שיהיה לו ציור כזה בחדר, הוא ירצה להזמין את כל הכיתה לבוא ולראות!

4. הפחתת חששות וחרדות – יש המון מחקרים שלציורי קיר יש השפעה תרפויטית על בני אדם. הבהייה בציור יכולה לקחת לפעמים את המחשבות למחוזות אחרים וטובים, לנסוך תחושת רוגע, לתת השראה ודרור למחשבות ובעיקר לעשות טוב על הנשמה.

5. ציורים על הקירות בחדר מגבירים את הביטחון העצמי של הילד – המון ילדים מפתחים קשר של ממש עם ציור הקיר שלהם ומתקשרים אתו. הציור גורם להם להרגיש מיוחדים וכתוצאה מכך גם בעלי יותר ביטחון עצמי ויצירתיות.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: