קורסים בעיצוב תעשייתי

כל המידע על לימודי עיצוב תעשייתי במכון אבני

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

קורסים בעיצוב תעשייתי

ישנם אנשים שתחום העיצוב והעיצוב התעשייתי בפרט מושכים אותם. ישנם בתי ספר ומכללות שונות או קורסים בעיצוב תעשייתי, שיכולים להתאים לאנשים אלה שמשלבים יצירה, חדשנות וכישרון בעיצוב יחד.

לימודי עיצוב תעשייתי משלבים לימודי תשתית ותיאוריה בקורסים מעשיים ופרויקטים אמיתיים. במהלך הלימודים, התלמידים יתנסו בעיצוב ופיתוח של מוצרים מתחומים שונים מהשלב של הרעיון הראשוני של המוצר ועד הפקה של קבצי ייצור למפעל.

בין המוצרים שמייצרים תלמידי הקורס, ניתן למנות:

 • מוצרי הייטק
 • אביזרים
 • ריהוט חדשני
 • גופי תאורה
 • מוצרים עם נגישות לאנשים בעלי מוגבלויות
 • מוצרים לצריכה יום יומית שהם גימיק מבחינת חדשנות ופרקטיות

ועוד מוצרים מעניינים וייחודיים שחלקם הופך להיות לטרנד בשוק. במשך הקורס, התלמידים יבינו את צרכי השוק ואת הצרכנים. יש לציין, כי גם המשמעות הכלכלית של הטכנולוגיות השונות יילמדו בקורס מקיף זה.

מה לומדים בקורס לעיצוב תעשייתי?

תכניות הלימוד של קורסים בעיצוב תעשייתי, כוללים לימוד השפה העיצובית בדו ובתלת מימד. הסטודנטים מתנסים בעבודה עם חומרי גלם שונים כגון: מתכת, גומי, זכוכית, פלסטיק ועוד. בין תכניות הלימוד, התלמידים אף ילמדו תוכנות ויישומי מחשב שיהיו רלוונטיים לתחום העיצוב התעשייתי.

התלמידים חוקרים את תהליך היווצרותן של טכנולוגיות ישנות לצד חדשות וכך בעצם, הם לומדים להניע בעצמם עיצוב של מוצרים חדשים כבר מהתרשים הראשון ועד למוצר הסופי. גם מהבחינה התיאורטית, התלמידים לומדים פרקים נבחרים בתולדותיה של עיצוב התעשייה וכן, שרטוט והמחשה ידניים, היכרות עם מוצרי חתך, שרטוט, פיצוץ, איזומטריה, המחשות חומרים וטקסטורות שונות.

במסגרת לימודי עיצוב תעשייתי, יצטרך הסטודנט ללמוד להשתמש בייצור עם חומרי גלם זולים ואסתטיים, כך שניתן יהיה לייצר מוצרים חדשים שהם משתלמים בייצור ובשיווק.

מי שלומד קורסים בעיצוב תעשייתי, יוכל בסיום הלימודים, להשתלב בשוק העבודה, אם כעצמאי או אם כשכיר.

קורסים בעיצוב תעשייתי - לימודי עיצוב תעשייתי

ייצור מוצרי פרסום שחברות הייטק אוהבות

מסתבר, כי קיים קשר בין מוצרים שתלמידים מייצרים במסגרת קורסים בעיצוב תעשייתי לבין חברות היטק, אשר מתעניינות במוצרים של תלמידים שמסיימים שנה שלישית ללימודים ומתחילים כבר להגות רעיונות מיוחדים ומייצרים בעצמם מוצרים חדשניים כולל מוצרי פרסום שמתאימים במיוחד לחברות הייטק שאוהבות את נושא החדשנות בדמות מוצרים ייחודיים ושימושיים.

בין המוצרים הייחודיים שחברות הי טק אוהבות לרכוש עבור עובדיהם: מיני כדורסל שולחני שמיועד לניירות, מוצרים שונים לארגון יעיל ומעוצב של פריטים שהם שימושיים למשרד ועוד.

כלים שימושיים שמוענקים לתלמידים בקורסים לעיצוב תעשייתי

אחד מהכלים החשובים שמעניקים המורים לתלמידים שלומדים ייצור תעשייתי הם:

 • הבנת הגורמים הפסיכולוגיים בעיצוב התעשייתי
 • רכישת כלים מיוחדים ומקצועיים ליצירת מוצרים שונים
 • היכרות עם כלי שיווק שונים
 • התנהלות נכונה מול ספקים ולקוחות
 • ידע בסיסי באנתרופומטריה וביו מכאניקה
 • הבנת המושגים אדם-מכונה, תכנון ועיצוב רהיט וגוף תאורה וייצור של מוצרים שימושיים אם קטנים ואם גדולים יותר.

תלמידים שמסיימים בהצלחה קורס בעיצוב תעשייתי, משתלבים יפה בשוק העבודה, כאשר הם יוצאים עם תיק עבודות עשיר ומרשים שאותו ייצרו במהלך 3 שנות לימודיהם.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading