שיר לנדמן

תוסף "מסרון" למסכי ההתכתבות, בשילוב משחק "העברית האבודה" בספרייה.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-5649480

 שם פרוייקט גמר: תוסף "מסרון" למסכי ההתכתבות, בשילוב משחק "העברית האבודה" בספרייה.

תאור הפרוייקט: בעקבות העידן הטכנולוגי המתפתח מיום ליום ממעטים בקריאת ספרים, התקשורת מתבצעת  בקיצורים, באימוג'ים ובמונחים באנגלית ולאט לאט השפה העברית מצטמצמת.

מטרת הפרויקט היא להרחיב את אוצר המילים, לאפשר שימוש בשפה גבוהה יותר, לחשוף לניבים ופתגמים,  מילים נרדפות וחרוזים וכל זאת בדרך חינוכית ומהנה.

בעזרת התוסף, ניתן לסמן מילה שלא הייתה מובנת במהלך השיחה ולקבל את פירושה, בנוסף להעשיר את אוצר המילים הקבוע ע"י מילים נרדפות ופתגמים ואפשר להשתעשע גם בחרוזים.

התוסף חושף לכמה אפשרויות, צריך לבחור אפשרות מתאימה, ככל שהבחירה נכונה יותר, צוברים נקודות ובאמצעותם ניתן לשדרג בצרכנייה את עיצוב מסכי ההתכתבות (וואטסאפ, פייסבוק וגוגל).

העיצובים השונים עוסקים באישים הקשורים למדינת ישראל כגון אליעזר בן יהודה, הרצל וכן במותגים המסמלים את ישראל כגון מסטיק עלמה, במבה, קוטג' תנובה וכד'.

הצרכנייה מאפשרת תחרותיות בונה בין החברים בפייסבוק, ע"י צפייה בעיצובים השונים בהם נמצאים החברים.

החלק השני של הפרויקט שלי הוא משחק אינטראקטיבי בספריית המדיטק בחולון, הכרת אגפיה על ידי חיפוש כרטיסיות עם חידונים ברמות קושי שונות, שאלות רבי ברירה העוסקות בשפה העברית ומשחק ניבים ומילים והיפוכן. שמובילות מאגף לאגף עד לתחנה הסופית של התוסף מסרון שבה ניתן להוריד את האפליקציה.

שיר לנדמן

מחלקת אינטראקטיב.

 

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג: