המקצוע שתמיד חלמתם עליו - לימודי עיצוב

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

לימודי עיצוב - המקצוע המוביל

כמה רחוק אתה מוכנים ללכת עם הדמיון שלכם? מוצפים ברעיונות ורוצים ליישם אותם? כנראה שעיצוב זה התחום שלכם! אין דבר היום שלא מעוצב, החל מתכשיטים, בגדים, בתים ועד פרסומות ומוצרים שונים לתעשייה. זה הזמן שלכם לבוא ולהגשים חלום, ללמוד לימודי עיצוב בתחום המעניין אתכם, ואולי לשנות את העולם עבור לא מעט אנשים.

עיצוב אופנה

אין אחד שלא נכנס לחנות בגדים ותהה האם יכל לעצב טוב יותר, להוסיף, לשנות או להסיר אלמנטים מסוימים. לימודי אופנה מאפשרים לכם ללמוד את היכולות האלה, ולנצל אותם בתעשייה המגלגלת כמויות עצומות של כסף, פרסום ודינמיות. הלימודים מאתגרים, אינטנסיביים ותובעניים, וכוללים בתוכם את הכלים החדשניים ביותר בתחום האופנה, בין אם זה בטרנדים החמים ביותר ועד התוכנות החדישות ביותר לעיצוב. מטרת הלימודים היא להכשיר אותך לעולם האופנה התזזיתי, לאפשר הגשמה עצמית, לאתגר אותך ולהפוך אותך לאיש מקצוע, כזה המגשים חלום.

עיצוב תעשייתי

אתם חדשניים, אנליטיים ובעיקר רוצים לשנות את העולם והמוצרים בו?, עיצוב תעשייתי הוא הכלי בשבילכם. לימודי עיצוב תעשייתי מעניקים לכם את היכולת לפתח מוצרים בעלי ערך מוסף משמעותי, הקניית מיומנויות גבוהות בתחום העיצוב, ידע טכנולוגי רב, מימוש עצמי והשפעה רבה על חיינו.

עיצוב תכשיטים

אתם מדמיינים תכשיטי זהב, כסף, אבנים יקרות, אפשר להפסיק לדמיין, ולהתחיל פשוט לעצב. תכנית הלימודים מספקת כלים לרישום של המוצר על כל פרטיו, אלו הנזקקים על מנת להתחיל בביצוע המוחשי. עיצוב תכשיטים כמו תכשיטי זהב זהו רעיון גדול, תכונית הלימודים מאפשרת לראות כיצד רעיון גדול, מתבטא בתכשיט קטן.

עיצוב תקשורת אינטראקטיבית

תחום שהופך יותר ויותר פופולארי בשנים האחרונות. התחום מכיל בתוכו תחומי עיסוק רבים כמו: מיתוג, אריזות, תדמית חברה, עיצוב למדיות השונות, אנימציה, פרסום ועוד. מגוון התחומים, הטכנולוגיה המתקדמת בהם משתמשים המעצבים, יחד עם רכישת ידע נרחב בתחומים כמו וידיאו, עריכה, סאונד וכמובן עיצוב, הופכים את תחום זה לנפוץ, מתקדם ודינמי מאוד.

עיצוב ואדריכלות פנים

עיצוב ואדריכלות פנים היא לעשה אמנות, ובמרכזה נמצאים האדם, החלל והדיאלוג ביניהם. תוכנית הלימודים מספקת כלים לעיצוב חללים פנימיים בבית, במבנים ציבוריים ועוד. נדרשת חשיבה מחוץ לקופסא, חדשניות ומקוריות. הבוגרים הם החוט המקשר שבין הלקוח לבין המהנדס. במהלך לימודי אדריכלות פנים נרכשים כלים המקנים הכרות ושליטה בכל ההיבטים התיאורטיים, האמנותיים והטכניים.

הגיע הזמן להגשים חלום ולבוא ולעצב את המחר באחד מהתחומים המעניינים אתכם.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading