לימודי עיצוב גרפי ועיצוב חנות וירטואלית

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

לימודי עיצוב גרפי ועיצוב חנות וירטואלית

העולם שבו אנחנו חיים משתנה בקצב דרמטי, בתחומים רבים ומכל הבחינות, ומי שרוצה למצות את חייו חייב לקחת בחשבון במסגרת ההחלטה מה ללמוד גם את הטווח הארוך. המגמה הבולטת בשוק התעסוקה העתידי, ולאו דווקא העתיד הרחוק, היא היעלמות של מקצועות רבים או ליתר דיוק מעבר מתעסוקת בני אדם לביצוע מטלות ומלאכות ע"י מכונות ובינה מלאכותית - ולעומת זאת מקצועות ותפקידים ש"ישרדו", כלומר בני אדם עדיין יהיו אלה שימלאו את אותם תפקידים, ובפרט נמצאים בקטגוריה זו מקצועות שמבוססים על יצירתיות.

מבחינה זו לימודי עיצוב גרפי הם קרש קפיצה לקריירה מתגמלת גם בהווה וגם בעתיד. עיצוב הוא עיסוק מתגמל מבחינות רבות, ולא רק כספית אלא גם מבחינת היכולת להביא לידי ביטוי כישרון ותפישת עולם ויזואלית לכל מקום, העניין הרב בכל יום עבודה, האתגר והמגוון הרחב של האפשרויות - בוגרי לימודי עיצוב גרפי יכולים לעסוק בעיצוב בשלל תחומים ובהם למשל עיצוב חנות וירטואלית, דוגמה נוספת לשינויים הדרמטיים בעולם, שכן החנויות האינטרנטיות צפויות לפרוח ולשגשג ובעתיד עוד צפויות להיפתח חנויות רבות כאלה.

מה כוללים לימודי עיצוב גרפי?

תוכנית לימודים במסלול לעיצוב גרפי כוללת שלל תכנים רלוונטיים עבור המעצבים והמעצבות לעתיד, במטרה ליצור נשות ואנשי מקצוע בעלי יכולות גבוהות בכל הקשור לעיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב אפליקציות, תקשורת חברתית, עיצוב אריזות, שיווק ופרסום, עיצוב לוגואים, מיתוג, עיצוב ספרים ועוד ועוד.

בין השאר תלמדו במסגרת קורס עיצוב גרפי איכותי כיצד להפיק את המרב מתוכנות כמו פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרטור מבית Adobe , את רזי ההבאה לדפוס, את עקרונות הקומפוזיציה המושלמת, שימוש מושכל בפלטת הצבעים, התייחסות לחלל ועוד.

עוד כדאי לדעת שהלימודים משלבים תיאוריה והתנסויות מעשיות מודרכות, שהרי רק באמצעות תרגול ניתן להפוך למעצב או מעצבת גרפית מוכשרים באמת, ודגש נוסף במסגרת לימודי עיצוב גרפי הוא על עידוד המבע האישי של כל תלמיד ותלמידה וגיבוש שפה אסתטית ייחודית שתבוא לידי ביטוי בכל עבודה מכל סוג.

חשיבות רבה במיוחד יש לאיכות צוות ההוראה, הן מבחינת היכולות בתחום העיצוב והן מבחינת יכולות ההוראה, שהרי כדי להפוך למשל למומחים בתחום של עיצוב חנות וירטואלית נדרשים מורים שמכירים את הנושא מתוך התנסות אישית בו.

אסתטיקה עם מטרה ומסר

מעצבים גרפיים הם אנשי מקצוע מבוקשים מאוד בשלל מקומות - חברות בניית אתרי אינטרנט, ערוצי טלוויזיה, משרדי פרסום, מחלקות תקשורת שיווקית בגופים עסקיים וציבוריים, עולם הדפוס על ענפיו השונים ועוד - ובפרט כך הדבר כשישנה יכולת גבוהה ליצור אסתטיקה ייחודית שמותאמת למטרה ומעבירה את המסרים הרצויים, שהרי בסופו של דבר מטרתו של עיצוב גרפי היא ליצור תחושות מבוקשות ולהעביר באפקטיביות מסרים שונים.

כך לדוגמה עיצוב חנות וירטואלית נועד להעניק חוויית קנייה משובחת, בהתאם לערכים של בעלי החנות, ובכך להגדיל את המכירות, וגם אמנות השילוב בין האסתטיקה לבין המסרים המועברים היא נושא שנלמד לעומק במסגרת קורס עיצוב גרפי.

 

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading