איך לבחור קורס עיצוב גרפי למתחילים?

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

מאחורי כל מוצר שקיים כיום בשוק עומדים המון אנשים שעמלו עליו לכל אורך התהליך. החל הנדסת המוצר ותכנונו, עד לעיצוב ולממשק של המוצר עם הלקוח. ידוע כיום, כי עיצוב נכון של מוצר, לא משנה מהו אותו מוצר, הוא שלב משמעותי ביותר בהצלחתו.

עקב כך, עיצוב גרפי הופך לפופולרי בשנים האחרונות הן כתחביב לאנשים יצירתיים שאוהבים לעצב דברים אישיים ופשוטים ועד לתארים ועבודות מתקדמות בחברות המובילות ביותר. אז מהו עיצוב גרפי ואיך ניתן ללמוד אותו? במאמר זה נספק לכם את כל המידע שאתם צריכים בכדי לדעת איך לבחור קורס עיצוב גרפי למתחילים.

מזה עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הינו ענף בתחום התקשורת החזותית העוסק בנראות החיצונית של המוצר ובהעברת מסרים באמצעות טקסטים ותמונות.

המעצב הגרפי למעשה, אחראי על האופן בו יוטמע המסר החזותי במוצר, ולכן עליו להיות בעל יצירתיות, יכולת טכנית ותקשורתית גבוהה על מנת לתרגם תוכן מסוים לשפה חזותית תקשורתית המובעת באמצעות עיצוב מוצר, ומדיות דיגיטליות.

במה צריך להתחשב בעת בחירת קורס

איכות הלמידה והתוכנות הנלמדות
לבחירת הקורס הנכון יכולה להיות חשיבות על המשך הקריירה שלכם בתחום, אך יש לזכור כי בסופו של דבר תיק עבודות איכותי הוא המדד העיקרי למעצב גרפי מצליח.  לכן חשוב לברר מבעוד מועד על הסילבוס בקורס ועל התוכנות הנלמדות בו. בדקו אם התוכנות הנלמדות הן מהמובילות בתחום (לדוגמא פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרטור).

היקף הקורס ושעות תרגול
בדקו מהם היקף שעות הלימוד בקורס ולכמה מפגשים הם מחולקים. נסו לקבל כמה שיותר מידע ברור ושקוף בנוגע להתנהלות הקורס. בררו כמה שעות הלמידה היא פרונטלית עם מורה, כמה שעות תרגול מתקיימות בכיתה עם עזרתו של מדריך וכמה מהן הן תרגול בייתי.

באופן כללי, אספו כמה שיותר מידע על הליווי המקצועי אותו תקבלו במהלך הקורס. לליווי עם מורה מקצועי צמוד יש השפעה גדולה על הטמעת החומר ושליטה מלאה בחומר הנלמד.

נסו להבין עם איזה תיק עבודות תצאו בסוף הקרוס, אילו טכניקות תלמדו ובאילו תוכנות תדעו לעבוד. ככל שתקבלו מידע מלא יותר על היקף הקורס ועל הנלמד בו תוכלו לקבל רושם טוב יותר ולהחליט נכון יותר.

בוגרי עבר של הקורס
עשו בדיקה על וותק המכללה ונסו לדבר עם בוגרי הקורס על מנת להבין את שילובם בתעשייה. שוחחו עם הבוגרים מהקורסים האחרונים ושאלו אותם את כל השאלות המטרידות אתכם. מהי חווית הלמידה? אילו כישורים הקורס נתן להם? האם המורים בקורס טובים ומקצועיים? ובאופן כללי, עד כמה הם ממליצים ללמוד שם. אין כמו משמע אוזניים ממקור ראשון בכדי לקבל רושם אמיתי על המקום.

עיצוב גרפי למתחילים? כל אחד יכול!

אם גם אתם מעוניינים בעיצוב גרפי אך מעולם לא עסקתם בתחום, כבר לא צריך לשבור את הראש וללכת ישר לתואר במכללה. ניתן להתחיל כיום מקורסים מקצועיים ואיכותיים למתחילים אשר יעניקו לכם את הכישורים הבסיסיים בכדי להיכנס לעולם העיצוב הגרפי.

לימודי גרפיקה כיום הינם זמינים לכולם וניתן לקבל את הידע והכישורים הנדרשים בכדי לייצר תיק עבודות שיזניק אתכם קדימה. אז למה אתם מחכים? בררו על הקורס המתאים לכם ביותר והירשמו!

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading