בין עיצוב ארונות אמבטיה לסוד החיים של פיקאסו

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

בין עיצוב ארונות אמבטיה לפיקאסו

עיצוב הוא עולם שאיתו אנחנו נפגשים בכל תחום, מקום ורגע בחיינו. העולם המעוצב, על ידי כל אחד מאיתנו, מאפשר לנו להתבונן על המציאות באופן קצת אחר, מההסתכלות הפשוטה והיום יומית של החיים. הוא מאפשר לנו לקבל השראה, לבטא מחשבות, רגשות או אמונות, בתצורות ובדרכים שונות. הוא עולם שמשתכלל, משתדרג, קובע חוקים ויוצר נורמות, אבל בו בזמן, הוא גם עולם שפורץ גבולות ומזמין תעוזה. עולם העיצוב, הוא עולם שמאיץ בנו לחלום, ולא משאיר מקום של פחד, מלהגשים. זהו כנראה העולם, עם הכי הרבה מסתורין, אבל גם עם הכי הרבה דמיון.

חדר האמבט - מחדר פשוט לחדר חוויה

אחד המקומות בהם אנו רואים מגמה חדה של התחדשות בתחום עיצוב פנים, הוא בחדר האמבט. עם השנים, כמעט שלא ניתן להאמין איזה שינוי ומהפך חלל זה עבר. מחלל פשוט וצנוע, שכל עיקרו ומהותו היתה בסיסית, עבור צרכים סניטריים, החלל הזה הפך להיות חלל אחר ושונה. הייעוד שלו אמנם לא השתנה, אבל אליו התווסף עוד ייעוד חשוב אחר. חדר האמבט היום חייב לספק חוויה. מדובר על חלל שהשהייה בו היא פרטית. וככזה, הוא צריך לספק עבורנו מענה גבוה של פינוק, שקט וזמן לעצמי. לא סתם אומרים שכל הרעיונות הטובים ביותר באים כשאנחנו נמצאים בחדר האמבט. משהו בשהות שם מרגיע אותנו ומעביר פאזה, למרות שהמרחק בינו לבין חללים אחרים הוא של מטרים ספורים. המשהו הזה, שמשנה לנו את כל החוויה, טמון בעיצוב.

בחדר האמבט, יש לנו מספר דברים שתופסים את המראה. יש לנו את האמבט ואת השירותים, הכיור וכמובן הארונות. לכל אחד ייעוד ותפקיד שונה, אשר יחד מספקים את החוויה הכוללת. ממש כמו מנגינה. אולם למוצר אחד מביניהם, יש חשיבות גדולה במיוחד. מדובר על ארונות האמבט. ככל שנשקיע יותר בעיצובם, כך נשיג מראה אסתטי יותר, נעים ונקי בעין.

ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה, משמשים קודם כל, כפיתרונות אחסון. בהם אנו מאחסנים את המוצרים שלנו, על מנת להשיג את הנוחות המרבית. לשם כך, חשוב במיוחד להקפיד שהעיצוב נעשה באופן המדויק ביותר. גם מבחינת חלוקה נכונה למדפים ולתאים, על פי הצרכים האישיים שלכם, וגם באשר לעיצוב, שיהיה נעים ויפה, גם בעין וגם בתחושה.

סגנונות עיצוב ייחודים

היום, ניתן למצוא מגוון רחב של תצורות וגדלים לארונות אמבטיה, החל מארונות אמבטיה גדולים, שממלאים את החדר ועד ארונות אמבטיה קטנים או גבוהים, שאינם תופסים מקום, ומתאימים עבור חדרי אמבט קטנים. כמו כן, ניתן לעצב ארונות אמבטיה בשלל סגנונות עיצוב ייחודים, כמו ארונות אמבטיה בסגנון קלאסי, ארונות אמבטיה בסגנון כפרי, ארונות אמבטיה בסגנון מודרני ועוד. הם מגיעים במגוון רחב של צבעים, ויכולים להיות נקיים וסולידיים, או חזקים ונועזים. הבחירה בין מבחר סגנונות העיצוב, תיעשה בהתאם למספר מאפיינים חשובים, כמו גודל החלל, המידות, התנאים הפיזיים שמצויים בחלל, וכמובן הסגנון והטעם האישי שלנו.

ההנאה שבבחירת העיצוב

עיצוב חדרי אמבטיה בכלל, ועיצוב ארונות אמבטיה בפרט, מאפשרים לנו להנות מטעם העיצוב. בין אם אנחנו שוכרים את שירותיו של אדריכל ומעצב פנים, ובין אם אנו מבצעים זאת בעצמנו, העיצוב פותח בפנינו צוהר לעולם אחר. המדהים הוא, שבשינוי עיצוב ארונות אמבטיה, כל החוויה שלנו יכולה להשתנות. ניתן לקבל השראה ממגזיני עיצוב, מאתרי אינטרנט ומהרשתות החברתיות באשר לעיצוב המועדף. אלו יכולים לסייע בהחלטה, באשר לעיצוב המועדף, ובכך ליצור את היופי הייחודי.

פאבלו פיקאסו על סוד החיים

אחד הציטוטים היותר יפים של פאבלו פיקאסו, מניח ש"כל מה שאתה יכול לדמיין, אמיתי" . בכל רגע בעולם העיצוב, דמיון הופך למציאות בעולם האמיתי. וכאשר העיצוב המוגמר משתלב בחלל, אז נדלק האור, וסוד החיים מתגלה.  

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading