עיצוב מוצרי פרסום ככלי שיווקי

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

כשעורכים כנסים בהם לוקחים חלק גם שותפים עסקיים פוטנציאליים, אחת השיטות המומלצות ביותר לפרסם את העסק ולשווק אותו היא באמצעות עיצוב מוצרי פרסום.חברות שונות, בין אם חברות ענק או קטנות יותר, משקיעות לא מעט משאבים בעיצוב מותגי החברה.

חברות רבות יוצאות במסע פרסומי, כל זאת על מנת שנוכל לקשר את המוצר שלהן אליהן, ובכדי שהוא יהיה זכיר. את הפרסום ניתן לעשות באמצעות עיצוב מוצרי פרסום שונים שמייחדים את החברה מחברות אחרות. אולם, על מנת שנוכל לזהות את החברה ומותגיה, הדבר החשוב והמהותי ביותר הוא עיצוב המוצר. לכן, לא מעט אנשים שתרים אחר מקצוע מעניין ומרתק, בוחרים בלימודי עיצוב. תחום מאתגר לכשעצמו.

על לימודי העיצוב

במהלך הלימודים, לומדים הסטודנטים כיצד לעצב מוצרים לצרכי שיווק, חלקם לומדים עיצוב בתחום האופנה כמו עיצוב בגדי מעצבים לנשים, אך לכל הסטודנטים יש מטרה משותפת, לקדם את מוצרי החברה וליצור בעבורה את התדמית בה היא מעוניינת. כאשר העיצוב הוא טוב וראוי, מן הסתם הוא גם יהיה אפקטיבי יותר, ובאמצעותו אפשר יהיה להעביר את המסרים אותם החברה רוצה לשדר לצרכנים, כל זאת, על מנת להניע אותם לפעולה, כךשבסופו של דבר הם גם ירכשו את המוצר.

הרי בסך הכל כל חברה באשר היא תהיה מעוניינת לצבור כמה שיותר רווחים, ואת זאת ניתן לעשות בין היתר, באמצעות עיצוב מוצרי פרסום. הסטודנטים לומדים כיצד לעצב בשוק שהוא תחרותי, עיצוב המוצר של חברה מסוימת חייב לבדל אותה מחברות אחרות, ואין מדובר כאן בנושא פשוט. יש צורך בחשיבה יצירתית ומקורית. עיצוב יעיל בסופו של דבר יביא את הצרכנים לרכוש מוצרים או שירותים מחברה זו ולא אחרת. כאשר הצרכן רוצה לרכוש מוצר מסוים, בשל עיצובו ומיתוגו, הוא ייזכר בחברה.

עיצוב נכון

הסטודנטים לומדים כיצד לעצב בעבור הלקוחות השונים, משמע חברות הרוצות לשווק את מוצריהן כמה שיותר. לאנשים יש את הנטייה לשפוט את עיצוב המוצרים, הם יכולים לאהוב אותם או לא לאהוב, אך אין מדובר כאן בשיפוט גורף ואחיד, כל אחד וטעמו הוא. סטודנטים לעיצוב, חייבים להיות מודעים לעובדה שהלקוחות הם אלה שצריכים לאהוב את עיצוב המוצר שלהם, או הלוגו, שיהיו שלמים עימו.

העיצוב חייב להיות בראש ובראשונה יעיל על מנת שיוכל לסייע לחברה למכור את מוצריה. וכפי שנאמר, קיימת תחרות עזה בין חברות שונות המייצרות מוצרים דומים. אז מה קורה כאשר השוק מוצף במוצרים כמעט זהים? עיצוב נכון הוא כזה שיגרום למוצר לבלוט מעל שאר המוצרים, שימשוך את העין והלב,ויהיה דומיננטי.

מה חשוב שהמעצב ידע?

על מנת לשווק מוצר בצורה הטובה ביותר, יש לבדוק ולהכיר את החברות המתחרות בלקוח שלכם. להבין כיצד המוצרים שלהם מעוצבים, ולעצב מוצר שייתן מענה לעוד פרמטרים ויהיה בעל תכונות דומיננטיות לא פחות משל המתחרים.

בראש ובראשונה הצרכנים מתרשמים ממראה עיניים, מהוויזואליות. בכדי שעיצוב המוצר יהיה יעיל עד כמה שניתן, הסטודנטים ילמדו למה מיועד המוצר, מיהו קהל היעד שלו ויכירו את מתחרי החברה. בשורה התחתונה, המוצרים חייבים להיות מעוצבים בצורה ייחודית. מוצרי פרסום הם הפלטפורמה השיווקית הטובה ביותר שאפשר לחשוב עליה. כל זאת ללא אנשי מכירות וללא מילים.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading