עיצוב פנים ושיפוצים

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

עיצוב פנים ושיפוצים – בואו לפרוץ את גבולות הדמיון

תחום עיצוב הפנים הפך בשנים האחרונות למקצוע מבוקש ביותר כאשר יותר ויותר צעירים (ומבוגרים שרוצים לשנות קריירה) נכנסים עמוק לתוך העולם של העיצוב ומנסים להביא את הרעיונות החדשים שלהם וכמובן למצוא מקור פרנסה הולם. עיצוב פנים הוא אחד התחומים שמשנה את פניו בכל רגע נתון, מה שנחשב למודרני ומבוקש אתמול יכול להיות פאסה כבר מחר ולכן החדשנות, הזרימה והיצירתיות הם מרכיבי חובה עבור כל אחד שרואה עצמו קשור לתחום.

במכון אבני תוכלו לקבל את הכלים המושלמים כדי שתוכלו להשתלב בתחום עיצוב הפנים, בין אם מדובר במקצוע שבו אתם רוצים לעסוק ובין אם פשוט בא לכם להרחיב אופקים וללמוד משהו שונה. השוק הישראלי קולט לתוכו בכל שנה עוד ועוד מעצבי פנים או קבלני שיפוצים והם אלו שבשנים הבאות יכניסו לבתים של כולנו מראה אחר לגמרי מאיך שהוא נראים כיום.

האם שיפוץ נחשב לעיצוב פנים?


הרבה מאוד פעמים הסמנטיקה של המילים חשובה לא פחות מהמהות עצמה וכך יוצא לפעמים שמילה אחת יכולה להישמע לנו מגניבה ומושכת לעומת מילה אחרת שנשמעת אולי מיושנת או פחות סקסית אבל בשורה התחתונה הכוונה היא אותה הכוונה בדיוק. הדברים נכונים גם עבור הביטויים עיצוב פנים והמילה שיפוצים, אומנם הביטוי הראשון מרגיש לנו חדשני יותר או מרתק יותר אבל בסופו של דבר כל מעצב פנים הוא למעשה שיפוצניק וכל שיפוצניק הוא למעשה מעצב פנים.

כאשר אתם מחליטים לעשות שיפוץ כללי בביתכם ואתם מפקידים את המשימה בידיי איש המקצוע שבחרתם אתם למעשה מעצבים מחדש את ביתכם, אתם מכניסים לתוכו אווירה אחרת, תחושה אחרת ואנרגיה אחרת וזו המטרה העיקרית שלכם. לא משנה אם קוראים לאיש המקצוע מעצב פנים או שיפוצניק, אם הוא יודע את העבודה ואם הוא מבין את רוח התקופה שבה הוא נמצא אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שביתכם הולך לקבל שדרוג רציני.

אתם יכולים לעשות את השינוי המיוחל בביתכם


במהלך הלימודים במכון אבני תשיגו לעצמכם כלים מעשיים וידע רחב בנושא עיצוב פנים וכך תוכלו למעשה להביא לידי ביטוי את היצירתיות ואת הרעיונות המיוחדים שטמונים בכם לבית הפרטי שלכם. אם עד עכשיו בכל פעם שרציתם לבצע שינוי מהותי בביתכם התקשרתם לאיש מקצוע הרי שמהיום אתם כבר לא חייבים מישהו שיעשה את העבודה בשבילכם אלא אתם פשוט יכולים לעשות זאת בעצמכם.

גם אם החלטתם לבחור קבלן שיפוצים מומלץ ליידע אותו בתחילת העבודה על הידע שצברתם ואף מומלץ לתת לו את הטיפים האישיים שלכם, גם תוכלו גם להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה ואפילו לחסוך כמה שקלים שכן אתם ממש עובדים בשיתוף פעולה. הבית שלנו זה המקום החשוב ביותר עבורנו בעולם, זה המקום שאמור לספק לנו את הרוגע והשלווה שאנחנו צריכים בסוף כל יום וזו הפינה השקטה שלנו לחזור בכל פעם ולהטעין את המצברים באנרגיות חדשות, על מנת שביתכם אכן יהיה המקום הזה אתם חייבים לעצב אותו כמו שצריך.

המאמר מוגש באדיבות אתר המשפצים בישראל.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading