קורס עיצוב פנים – לא ליצירתיים בלבד

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

קורס עיצוב פנים – איך ללמוד נכון?

האם אתם נחשבים לבעלי טעם טוב ואיכותי? כאלה שיודעים איפה הכל צריך להיות מונח, עם עין לפרטים הקטנים, יכולת דיוק, יסודיות, וחיבה לארגון ולסדר? האם כבר יצא לכם לתת טיפים בנושא עיצוב הבית לחברים ולמשפחה, או להעניק להם עצות באשר לאופן הבנייה של הבתים שלהם? כאשר ערכתם שיפוצים בביתכם, האם הפגנתם מעורבות עמוקה בכל התהליך והעמקתם בכל פרט ופרט?

אם התשובה לכל השאלות האלה היא "כן", יתכן שמתאים לכם ללמוד תחום כמו עיצוב פנים, אדריכלות, או ניהול עבודה בבניין. גם אם אתם לא מחשיבים את עצמכם ליצירתיים במיוחד, אוסף התכונות שנמנה לעיל  יכול בהחלט להביא לכך שתצליחו בתחום ותיהנו מהעיסוק בו, ותוכלו למצות את כישוריכם ויכולותיכם עד תום.לפניכם קורסים שתוכלו ללמוד אם ברצונכם לעסוק בתחום של עיצוב הבית, אדריכלות ובניין. קורסים אלה ניתנים במגוון מוסדות ברחבי הארץ.

קורס עיצוב פנים

בשנים האחרונות, תחום עיצוב הפנים מתפתח בקצב מהיר; חנויות עיצוב ואביזרים לבית צצות בכל מקום כמו פטריות אחרי הגשם, נערכים אירועים בתחום כדוגמת הרצאות וסדנאות, והפופולריות של לימודי התחום מרקיעה שחקים כאשר עוד ועוד קורסים והשתלמויות נפתחים במוסדות שונים. כיום, מרבית קורסי עיצוב הפנים כוללים גם את תחום הסטיילינג לבית, המתמקד בנגיעות עיצוביות קטנות בחלל קיים כגון הוספת פריטי ריהוט, עיטור הקיר בדוגמאות או שילוב תאורה מתוחכמת. לימודי עיצוב פנים כוללים בדרך כלל מושגיים בסיסיים בעיצוב ובאדריכלות, ארגון חלל, לימוד תוכנות הדמייה, תורת הצבע, תאורה, שילוב הריהוט בבית ועוד.

קורס הנדסאי אדריכלות

אדריכלות היא אמנם מקצוע עבורו צריך ללמוד תואר של חמש שנים, אך לא הכרחי לעשות תואר שלם כדי לעסוק בתחום. כיום ישנם מוסדות המציעים ללמוד קורס קצר יותר, הנמשך בין שנתיים וחצי לשלוש וחצי שנים, ובסיומו מקבלים תעודת הנדסאי אדריכלות או הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים. בוגר קורס כזה יכול להשתלב בתפקידים של ניהול פרוייקטים, עיצוב פנים, שרטוט ותכנון אדריכלי, ניהול התכנון מול הרשויות ועוד. הלימודים כוללים נושאים כמו תכנון אדריכלי, תכנון הנדסי, תולדות האדריכלות, בניית דגמים, תורת הבנייה, אדריכלות נוף, גאודזיה, תכנון אקלימי, עיצוב פנים ועוד.

קורס מנהלי עבודה

אם יש לכם כישרון ניהולי, אתם בעלי חזון ואתם טובים בלראות את התמונה הגדולה, קורס שיכול להתאים לכם מאד הוא קורס מנהלי עבודה בבניין. בקורס כזה אתם לומדים לנהל תהליכי בנייה, ליישם פרוייקטים בבניין וליצור שיתופי פעולה בין כל הגורמים המעורבים בפרוייקטים אלה. המסיימים קורס זה יוכלו לעבוד כמנהלי עבודה בבניין ולפקח על צוותי עובדים. לרוב, קורס כזה דורש תעודת מקצוע בבנאות, טפסנות או ברזלנות. חומר הלימוד כולל נושאים כמו תורת הבנייה, יציבות מבנים, ניהול עובדים, בטיחות, עזרה ראשונה, טופגרפיה, קריאת תרשימים, תורת הכלים והציוד, יישומי מחשב, מנהל ושיווק.

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading