קורס פסיכומטרי כתנאי קבלה ללימודי עיצוב

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

קורס פסיכומטרי פותח עבורכם דלתות. ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי יאפשר לכם להגיש מועמדות ולהתקבל ללימודים כסטודנטים במסלולים מבוקשים באוניברסיטאות ובמכללות בארץ.
אין ספק, שקורס פסיכומטרי משפר את הסיכוי לקבל את הציון הדרוש לכם במבחן הפסיכומטרי. כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת הבחינה הפסיכומטרית שלכם - במאמר הבא

קורס פסיכומטרי - האם זה חובה?

ממש לא! בישראל, כל אזרח רשאי להירשם ולגשת לבחינה הפסיכומטרית, ואין הגבלה על מספר הפעמים שתוכלו לעבור את הבחינה (ההגבלה היחידה היא שבמרבית מועדי הפסיכומטרי, חל איסור על הרשמה לשני מועדים רצופים של הבחינה). המרכז הארצי לבחינות ולהערכה מפרסם חוברת הכנה ומקבץ של תרגילים אופייניים ובחינות לדוגמה, המאפשרות לכל תלמיד להתכונן וללמוד לקראת הבחינה.

עם זאת, קורס פסיכומטרי מקצועי יספק לא רק מסגרת מותאמת בדיוק לתרגולים, אלא גם יסייע לכם ללמוד טיפים, טכניקות ו"טריקים" לפתרון מהיר ונכון של שאלות המבחן הפסיכומטרי ולהתמודדות עם שאלות שאתם לא יודעים איך לפתור. תתפלאו עד כמה טכניקות טובות להתמודדות עם הבעיות ופתרון שאלות רב ברירה במבחן הפסיכומטרי מקצרות את הזמן המוקדש לכל שאלה, מאפשרות התמודדות טובה יותר עם כל פרקי המבחן ובשורה התחתונה - משפרות את הציון שלכם בבחינה הפסיכומטרית.

מועדי המבחן הפסיכומטרי

בכל שנה ישנם חמישה מועדים שונים בהם מתקיימות בחינות פסיכומטריות, בכל מועד מתקיימות בחינות באזורים שונים בארץ ובשפות שונות. המרכז הארצי לבחינות והערכה ומרכזי הלימוד המציעים קורס פסיכומטרי מפרסמים את המועדים הקרבים ובאים למבחן הפסיכומטרי, עוד מתפרסמים מאפיינים ייחודיים של כל מועד (למשל, קיום מבחן מותאם לזכאים) ואזורי הבחינה. מומלץ לשים לב גם למועדים האחרונים להרשמה לכל בחינה. חשוב להירשם בזמן, ולוודא קבלת טופס אישור ההרשמה בדואר לכתובת הבית שלכם. את ההזמנה שתקבלו יש להביא איתכם אל הבחינה.

הקלות והתאמות במבחן הפסיכומטרי

נבחנים בעלי לקויות קשב, ריכוז, ולקויות למידה אחרות, רשאים לקבל התאמות והקלות בבחינה הפסיכומטרית, כמו תוספת זמן, שימוש במחשבון בפסיכומטרי, הקראה של מקטעים מהבחינה, טופס בחינה או גיליון תשובות בעלי כיתוב מוגדל, ותנאים פיזיים על פי הנדרש לבעלי מגבלות רפואיות. חשוב לציין, כי במועדי הבחינה השונים מתאפשרות התאמות שונות, ויש לוודא כי במועד הרלוונטי מתקיימות בחינות מותאמות על פי צרכיכם.

בהצלחה לכולם!

המבחן הפסיכומטרי בודק את היכולות שלכם בעברית (מילולי), במתמטיקה (כמותי), ובאנגלית. המבחן הפסיכומטרי אורך 190 דקות ובמהלכו תתבקשו לפתור 175 שאלות - כמעט שאלה לדקה, על פני שעתיים וחצי, ללא הפסקה. תרגול, אימון, ליווי מקצועי ושיפור המיומנויות - יאפשרו לכם להתמודד בהצלחה יתרה עם אתגר המבחן הפסיכומטרי. בהצלחה!

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading