תכניות הלימוד העשירות לסטודנטים לעיצוב

Design Is Avni Is Design

מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-6817080

ללמוד זו היא זכות גדולה, וברגע שלומדים משהו שגם אוהבים – הרי שמדובר בכלל על השידוך המושלם. גם אתם הגעתם לרגע שבו אתם מתעניינים לגבי תכנית לימודים אפשרית לכם? לימודי העיצוב מנגישים מספר מקצועות מובילים, שרבים אלו שבוחרים להתמקד בהם ולפתח בהם קריירה. המכללות השונות פותחות שעריהן לסטודנטים צעירים ויצירתיים. אם כן,

אילו תכניות לימוד מובילות בעיצוב קיימות כיום?

העיצוב התעשייתי

פאן זה של עיצוב מבטיח לסטודנטים הצעירים חוויה גדולה של יצירה, פתיחת הראש, הגשמת רעיונות גולמיים למוצרים פיסיים של ממש, ותכנית לימודים זו נחשבת לתכנית לימודים איכותית, מרתקת ונחשבת. אז מה בעצם לומדים ומה זה עיצוב תעשייתי? ראשית, כדאי שתדעו כי אלו לימודי תואר – כך שמלבד הידע הרב שתרכשו, אתם גם הופכים אקדאמיים בעלי תואר ראשון. לאורך תכנית הלימודים תתנסו בחקר, ביצירה ובעיצוב של מוצרים שונים שכיום זמינים ונגישים בעולם המודרני בכל פינה ובל מקום. על אילו מוצרים מדובר? החל משולחן הטלוויזיה שלכם, דרך הכסא עליו אתם יושבים ועד לכפתור המשובץ במכנס שלכם.

עיצוב פנים

פאן נוסף של לימודי העיצוב במכללות הוא עיצוב הפנים. יש לכם חוש לאסתטיקה? אתם רואים חלל מעוצב ותוהים איך אתם הייתם מעצבים אותו? לימודי עיצוב פנים מאפשרים לכם ללכת הכי רחוק עם היצירתיות שלכם ולהפוך כל חומר גלם למטעמים של ממש. לימודי התואר הראשון בעיצוב פנים יעניקו לכם את המידע הנדרש כדי להיות הדור הבא של מעצבי הפנים. תכנית הלימודים מורכבת כמובן מחומר מעשי וזאת לצד חומר עיוני חשוב ונדרש.

עיצוב גרפי

תכנית לימודים זו ידועה גם בשם "תקשורת חזותית". הסטודנטים יהנו מתכנית לימודים עשירה המבוססת גם היא בחלקה על ידע עיוני, לצד ידע מעשי. קורסים מגוונים מחכים לסטודנטים: החל מתולדות העיצוב ועד חשיבה גרפית. לאורך הלימודים יקבלו הסטודנטים גם כלים וקורסים של לימוד תוכנות העיצוב. הידע הרב שמקבלים בתכנית הלימודים העשירה, מכשיר את הדור הבא של המעצבים הגרפיים שיהפכו לאנשי מקצוע מהשורה.

ומה עושים לבסוף עם התואר?

עם ההחלטה שלכם ללמוד את אחד ממקצועות העיצוב, לבטח גם אתם שמעתם באוזניכם לא אחת את השאלה: "ומה תעשו עם התואר?". ראשית, אי אפשר להתעלם מהדרך, ומההנאה הרבה שהלימודים מביאים איתם. אלו שהעיצוב זורם בדמם, כמהים ללמוד, לגלות ולהתפתח בתחומים אלו.  מלבד הרחבת עולמות התוכן שהיא חשובה לא פחות, הרי שישנן גם לא מעט משרות המחכות לסטודנטים שסיימו בהצלחה את הלימודים.

המון חברות, כל אחת בתחומה, מפרסמות את המשרות הפנויות. וכן, דרושים סטודנטים בעלי דיפלומה מתאימה להשתלב בשלל משרות הקשורות לתחום הלימודים: החל מעיצוב גרפי, דרך עיצוב תעשייתי ועד עיצוב פנים. את האהבה הגדולה שלכם אפשר לתעל גם לקריירה וזאת הודות להתפתחות ולביקוש הרב של בוגרים חדשים בלימודי העיצוב. בהצלחה! 

מתעניינים בלימודים או רוצים לדעת עלינו עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

loading